Головна НОВИНИ Жан-Клод Ван Дамм з дружиною готує “Енциклопедію бодібілдингу”

Жан-Клод Ван Дамм з дружиною готує “Енциклопедію бодібілдингу”

4

Жан-Клод Ван Дамм випустить власну “Енциклопедію бодібілдингу”. Запланована дата виходу багатотомника – черговий день народження його дружини Гледіс Португез – 30 вересня наступного року.

Робота над проектом почалася ще три роки тому, і вже в наступному, 2011 році, світ побачать перші три томи п’ятитомної енциклопедії. В даний час ведуться активні переговори з німецьким видавничим будинком Springer. Так, планується випустити до 30000 примірників книги англійською мовою і, приблизно, 3000 – німецькою та іспанською мовами.

Примітно, що співавтором “Енциклопедії бодібілдингу” є дружина Жан-Клода Гледіс Португез, яка сама  чемпіонка Америки з бодібілдингу 1987 року, а також довгий час була особистим тренером Жан-Клода.

“Ми завжди мріяли створити щось монументальне в галузі спорту, і робота над цим проектом сильно згуртувала нас. Час, проведений за написанням енциклопедії, змусив нас переосмислити багато моментів нашого життя. Може бути, це буде звучати трохи дивно, але навіть наші двоє дітей не мали такого сильного впливу на зміцнення наших відносин. Крім того, ми знову разом активно відвідуємо спортзал “, – прокоментував роботу над книгою Жан-Клод.

За повідомленнями преси, робота над енциклопедією в повному обсязі спонсорується одним з провідних виробників спортивного харчування. З цієї причини висловлюються побоювання, що викладу матеріалів “Енциклопедії бодібілдингу” буде одностороннім і рекламного характеру.