Головна Тренінг Бодибілдинг Згинання рук на лаві Скотта у бодібілдингу

Згинання рук на лаві Скотта у бодібілдингу

Ця вправа у бодібілдингу тренує низ біцепса, роблячи його довгим і масивним.

Візьміть в руки штангу, або пару гантелей. Згинайте руки, повільно піднімаючи їх до підборіддя і плавно опускайте в низ. Візьміться більш вузьким  хватом. Можна також використовувати EZ – гриф (гриф нагадує букву «W»). Він дасть змогу поставити кисті в зручну позицію, послабивши на них навантаження. Поставте руки трицепсами  на верхній третині підставки для рук. Вона не дозволить вам рухати ліктями.

Отож візьміть EZ-штангу або гантель хватом знизу. Опустіть штангу і трохи зігніть руки в ліктях. Напружте біцепси і підніміть штангу вгору. Як тільки передпліччя будуть у вертикальному положенні, зробіть видих, зупиніться на мить і ще сильніше напружте біцепси. Плавно опускайте штангу до тих пір, поки руки майже повністю випрямляться. Зробіть невелику паузу і приступайте до наступного повторення.

Впродовж всього сету стежте, щоб верхня частина рук була завжди щільно притиснута. У нижній точці не розгинайте руки до самого кінця. Інакше ризикуєте травмувати не лише лікті, але і м’язи біцепсів. Тіло завжди повинне знаходитися в зафіксованому і нерухомому положенні. Некомфортне і нестійке положення не лише знижує ефективність вправи.

Щоб навантажити біцепси по максимуму, застосуйте такий прийом: дійшовши до найважчої точки підйому (коли в ліктьовому суглобі утвориться прямий кут), зупиніться на 1-2 секунди, ще сильніше напружте біцепси і продовжуйте підйом до тих пір, поки передпліччя не будуть у вертикальному положенні.

Згинання рук на лаві Скотта навантажує біцепси по всій амплітуді. Працювати потрібно зосереджено, контролюючи всі рухи.

_________________________

читайте також:

Вправа з гантелями на біцепс «молоток»

Підйом штанги на біцепс у бодібілдингу, або як накачати біцепс