Головна Тренінг Бодибілдинг Згинання рук на біцепс у кросвері у бодибілдингу

Згинання рук на біцепс у кросвері у бодибілдингу

9

Ця вправа не тільки надає масивності біцепсу, а й покращує його рельєфність, однак це не силова вправа. Незважаючи на те, згинання рук на біцепс у кросвері максимально ізолює біцепс.

Перш ніж приступити до виконання, виберіть відносно невелику вагу, яка б дала змогу відчувати як працюють ваші біцепси і при цьому не думаючи про втримання рівноваги.

Візьміться за обидві рукоятки хватом знизу (долоні направлені вгору), а потім станьте або сядьте чітко посередині між стійками тренажера. У вихідному положенні руки можна злегка зігнути в ліктях або тримати повністю випрямленими. Головне – щоб вони були направлені чітко на блоки, в одну лінію з натягнутими тросами.

Зробіть вдих і затримайте дихання. Напружте біцепси і, згинаючи лікті, потягніть рукоятки до голови. Коли долоні будуть над дельтами, зупиніться на 1-2 секунди і ще сильніше напружте біцепси. Видихніть і плавно поверніть рукоятки в стартову позицію. Ноги, тулуб і верхня частина рук повинні залишатися нерухомими до кінця сету. Особливо важливо зафіксувати плечовий пояс і тримати торс рівно.

Підйом на біцепс у блоковому тренажері стоячи

Нерухомість верхньої частини рук — запорука досягнення максимального скорочення всіх задіяних м’язів: біцепса, плечового і променевого для плеча м’язів. Опускаючи або піднімаючи лікті, ви лише послаблюєте навантаження на біцепс. Обидві руки повинні згинатися одночасно і плавно. Для цього стійте строго по центру кросовера.

Коли руки розведені в сторони і лікоть знаходиться на рівні плечей, то при згинанні рук навантаження фокусується на середині довгої голівки біцепса, завдяки розвитку якої біцепс набуває опуклої форми (пік біцепса).

Не розслабляйте кисті, тримаєте їх міцно і не дозволяйте зап’ястям розгинатися, коли тягнете рукоятки до голови. Фіксація або ж легке згинання зап’ястя — необхідні умови, дотримуючись яких, ви уникнете травм і доб’єтеся максимального скорочення біцепса. Перед згинаннями рук на біцепс в кросовері рекомендовано зробити підйоми на біцепс з штангою чи гантелями.

_____________________

читайте також:

Підйом гантелей на біцепс стоячи

Згинання рук на лаві Скотта у бодібілдингу

Вправа з гантелями на біцепс «молоток»