Головна Змагання Сьгодні у Львові всеукраїнський Чемпіонат з армрлеслінгу

Сьгодні у Львові всеукраїнський Чемпіонат з армрлеслінгу

21 серпня у Львові організатори змагань чекають приблизно сто учасників із всієї України.

«Буде багато спортсменів із сходу України: Полтава, Кривий Ріг, Дніпропетровськ. Будуть гості і з Тернополя, Рівного, Житомира, Чернівців тощо», – розповів www.kulturizm.info Богдан Іваницький, президент ЛОО УФА “Українська федерація армспорту».

– Ми очікуємо, що це будуть і молоді, перспективні, і вже досвідчені спортсмени такі як Пушкар, Симиренко, Рудницький. Цей Кубок Лева вважається одним із найпрофесійніших турнірів для рукоборців з певним досвідом, – каже пан Богдан.

На змаганнях буде і призовий грошовий фонд за 1-5 місце. «Абсолютна категорія: із 6 категорій будуть відібрані по 4-5 чоловіків, які посіли 1-5 місця і вони будуть змагатися у цій категорії, де зможуть боротися спортсмени різних вагових категорій. В цьому двоборстві виберемо переможця, який буде нагороджений перехідним Кубком Лева», – зауважив Богдан Іваницький.

Зазначимо, змагання з армреслінгу у Львові приурочили до 20-ї річниці незалежності України.

Змагання проводяться 21 серпня 2011р. в готельно-розважальному комплексі «Галактика», Львів-Винники, вул. Миколайчука 1 (знаходиться в 10 хвилинах їзди від центру Львова).

Антон Павленко, www.kulturizm.info

На фото: Богдан Іваницький

__________________

читайте також:

21 серпня у Львові всеукраїнський чемпіонат з армрлеслінгу

4-6 листопада у Львові 1-й чемпіонат Євразії по жиму лежачи GPF

У Ялті відбулися два силових турніри