Головна НОВИНИ Відому фітнес модель Greg Plitt на смерть збив поїзд

Відому фітнес модель Greg Plitt на смерть збив поїзд

Вчора, 17 січня, загинув американський спорстсмен Greg Plitt, який був відомою моделлю у фітнес індустрії та мав чимало шанувальників по всьому світу.

Greg Plitt

Greg Plitt збивй поїздом на біля  станції Бербанк (Burbank), штат Каліфорнія напередодні у другій половині дня. Поліцейський департамент станції Бербанк повідомив, що інцидент стався близько 16.10.

Greg був на рейках, коли його збив потяг. Деякі пасажири бачили його перед зіткненням. Він був з друзями та щось знімав на відео, пише losangeles.cbslocal.com.

Greg Plitt було 37 років.

Довідка

За останні 4 роки атлет з’явився на обкладинках понад 100 журналів з фітнесу і 25 любовних романів. Без сумніву він є фітнес-моделлю № 1 в США. Кожен місяць фото Грега можна побачити на обкладинці журналу. У 2009 році атлет отримав Star Physique Award в номінації за кращу фізичну форму. Грег став обличчям парфумерного будинку Тьєррі Мюглера (Thierry Mugler) і представником компаній MET-Rx Engineered Nutrition, Under Armour Performance Apparel і Gold’s Gym. Плітт знімався в рекламі для таких відомих брендів, як Old Spice, Dodge Ram Trucks, ESPN, Under Armour, MET-Rx і PETA. Він грав у кіно разом зі знаменитими акторами: Робертом Де Ніро (в «Хибна спокуса») і Крістіаном Бейлом («Термінатор. Та прийде рятівник»). Дворазовий чемпіон США з рестлінгу, Грег Плітт серйозно займається парашутним спортом, на його рахунку близько 1500 стрибків. Він закінчив Військову академію у Вест-Пойнті і до того, як стати актором і фітнес-моделлю, служив в армії США командиром роти.

Джерело: fitfan.ru