Головна НОВИНИ Інтенсивність! Інтенсивність! І ще раз Інтенсивність!

Інтенсивність! Інтенсивність! І ще раз Інтенсивність!

7 принципів інтенсивного тренування

Всі ми час від часу приходимо на тренування і не маємо того запалу чи мотивації, яка б давала нам натхнення в тренажерному залі. Буденність і  побутові проблеми часто демотивують і створюють  поганий настрій. Як ви розумієте тренування в таких умовах неефективне.
Зараз  KULTURIZM.INFO  поділиться з вами принципами інтенсивного і ефективного тренування, які допоможуть вам підняти бойовий дух і проводити всі свої тренування максимально ефективно.

brench

1. Музика
Ні для кого не секрет, що музика здатна впливати на наший настрій кардинально змінюючи його в ту  чи іншу сторону. Коли ви прямуєте в тренажерний зал запишіть собі декілька треків, які піднімають ваш бойовий дух. Ваша основна мета з мотивувати себе так, щоб у зал ви заходили і з непереборним бажанням  почати боротьбу із силою тяжіння!

2.Візуалізація вашого тренування
Перед тим,  як ви безпосередньо почнете тренування уявіть візуально ваше тренування. Подумайте,  як скорочуються ваші м’язи, як вони працюють при виконанні тої чи іншої вправи. Більшість новачків не розуміє навіщо це робити, але навіть великий Арнольд під час виконання певної вправи часто закривав очі уявляючи, як скорочуються його м’язи. Такий прийом допомагає вам відчувати ту групу м’язів над якою ви працюєте.

3. Якісна розминка
Розігрійте власне тіло. Всі зв’язки мають бути еластичними,  а суглоби розігрітими. Пам’ятайте, що на тренуванні ви працюєте  із великою вагою і не підготовлене тіло може бути просто не готовим до цього, що призведе до травми. Також має бути підготовлена ваша кров’яна система, тому          5-10 хвилин кардіо не завадить вам перед тренуванням. Деякі ПРО культуристи можуть годину тільки розігріватися перед тренуванням.

4.Робота з вільною вагою,
Вільна вага дає вам повністю відчути силу власного тіла. Тоді коли тренажер через свою будову може давати дещо хибне уявлення про вашу абсолютну силу. Вільна вага дасть вам відчути справжню вашу силу і це дуже мотивує. Наприклад коли ви тягнете під 200 кг)

5. Зміна тренувальних сплітів і вправ
Монотонно виконувати вправи інколи набридає, тому слід варіювати вправи в програмі тренувань. Це дасть не тільки нові сили для тренування, а й дозволить різнобічно пропрацювати ваші м’язи.

6.Супер-сети, дроп-сети та інш.
Ці вправи допоможуть вам гарно «накачати» свої м’язи, що дозволить  вам не тільки збільшити об’єм м’язової фасціі, а й просто принесе вам естетичне задоволення від вашої надутої бігуні. Також ці вправи можуть добити ваші м’язи і в прямому сенсі вижати з них все.

7. Не відпочивайте занадто довго
Не варто відпочивати занадто довго тому, що тоді втрачається інтенсивність тренування.  Більше про правильний відпочинок між підходами ви можете дізнатися в нашій статті: (https://www.kulturizm.info/?p=16346&lang=ru)

Гадаємо, що ці поради зможуть покращити інтенсивність вашого тренування. Пам’ятайте! Ви повинні отримувати насолоду від своїх тренувань, тому не варто приходити в зал просто піднімаючи ручки і ножки. Відчуйте цей процес всім своїм розумом і тілом!