Головна Інтерв'ю Єгор Воробйов: «Заради бодібілдингу я пожертвував кар’єрою хореографа»

Єгор Воробйов: «Заради бодібілдингу я пожертвував кар’єрою хореографа»

1229

Єгор Воробйов – 20-ти річний бодибілдер із Росії з міста Ярославль. Займатися цим спортом хлопець почав будучи ще школярем. Сьогодні у його глобальних планах виступити на Чемпіонаті Європи і Світу. Його потенціал та вже досягнуті результати не залишають сумніву, що йому це вдасться.


Ми вирішили вас познайомити з цим талановитим російським культуристом. Ексклюзивно на www.kulturizm.info ви дізнаєтеся про те як тренується  Єгор Воробйов, на які жертви хлопець пішов заради бодібілдингу, як  хлопець мотивує себе у цьому спорті та хто є найбільшим конкурентом у бодібілдингу Єгора Воробйова.

Займатися бодибілдингом я почав у 14 років.  У школі в 9му класі я записався у тренажерний зал. Тоді я ще не знав як правильно тренуватися, харчуватися. А через рік пішов подивитися на змагання з бодібілдингу, які мені дуже сподобалися. Це було в місті Рибінськ. Потім я познайомився з моїм майбутнім тренером Олександром Каменським і ми почали співпрацювати. Перший раз я взяв участь у змаганнях у 2009-му році тоді я став третім у абсолютній категорії юніорів.

Із своїм тренером я познайомився у Рибінську в магазині спортивного харчування. Він не відмовився мене тренувати, але тепер у мене інший тренер Карнілов Олексій Михайлович. Мій тренер, Олексій, є заслуженим майстром спорту з бодібілдингу та пауерліфтингу, багаторазовий чемпіон багатьох областей, призер чемпіонатів Росії. Він дуже грамотна людина. Людина, на яку я рівняюся не тільки в спорті, але і в цілому у житті Без нього я б не був тим, ким зараз є, він мені як другий батько. Грамотно я став займатися з ним 18-ть років.

Паралельно із тренуваннями я вчився на хореографа. Це було дуже важко: зранку до вечора навчання, а ввечері тренування. Я тоді ще у гуртожитку жив і це були нелегкі часи: коли друзі відпочивали і гуляли, то я приходив і відразу засинав.

Заняття танцями мені дуже заважали набрати м’язову масу, бо аеробні навантаження спалюють м’язові тканини. Оскільки таке поєднання було для мене несумісним, то довелося зробити вибір між спортом і професією хореографа. Я вибрав спорт і залишив навчання після третього курсу.

Працюю персональним тренером у двох залах, а ще танцюю у нічних клубах. Так що танець все ж присутній у моєму житті.

Бодибілдер Микола Чешков: “Тренуюся без відпочинку – жодної слабкості!”

У мене залишилося три сезони для виступів з бодібілдингу у категорії «юніори» і я дуже хочу в останній сезон достойно виступити і поїхати на Чемпіонат Європи та Росії.  Якщо переможу на змаганнях у Європі то відразу почну готуватися на Світові чемпіонати.

Готуючись до виступу навесні 2012-ого особливих змін у підготовці немає. Зробив акцент на ноги і набрав маси, а ще більше уваги приділяю рукам.

Не можу сказати, що у мене якісь м’язи більш розвинуті, а якісь менше, але однозначно на загальному фоні відстають руки. Натомість у мене гарно виглядає спина.

Подобається у залі виконувати суперсерії для м’язів, це як кажуть культуристи: «міксувати» вправи. За цією системою також дуже люблю тренувати ноги.

Майже всі мої тренування розраховані на 10-12 повторів. Стараюся робити більше базових вправ. Тренуюся 5-6 разів на тиждень по 40 хв. Кожній групі м’язів я приділяю один день в тиждень.

Я не роблю станову тягу, гіперекстензію, не підтягуюся за голову, не жиму за голову. Чому? Бо останні дві вправи небезпечні для плечей. Станову тягу я не вважаю супер вправою – її можна замінити й іншими. Не роблю гіперекстензії через те, що у мене дуже розвинуті подовгасті м’язи і вони дуже «забиваються» , зміщується хребець і мені від цього навіть важко стояти.

Як і у всіх атлетів іноді зникає мотивація тренуватися – усі живі люди, у нас же не залізні нерви. Особливо часто бажання все залишити виникають якісь фінансові проблеми, або в період дієт. Але доводиться звідкись брати сили, бо коли ідеш до цілі, то не можна здаватися, а слід іти до чогось кращого.

Бодибілдер юніор Єгор Воробйов. Фотогалерея

Щоб себе мотивувати на тренуваннях слухаю важку музику, яка мені подобається, і під яку мені комфортно тренуватися. Або ж  уявляю своїх на змаганнях своїх суперників.

Мій найбільший конкурент – це мій найкращий друг один з яким ми разом готуємося до змагань – Владислав Мошкін. Цієї весни ми з ним будемо разом виступати в одній категорії на обласних змаганнях, на чемпіонаті Росії наші категорії розійдуться.

Бодібілдинг дуже дисциплінує і дуже допомагає в житті. Це я зрозумів за багато років тренувань. Часто мене запитують для чого тренуюся і усім пояснюю, що займаюся не для когось, а для самого себе.

До обмежень, які накладає бодібілдинг звикаєш і це стає способом життя. Я не уявляю як можна інакше харчуватися чи не з’їсти пачку сиру на ніч. Також мені не зрозуміло, як можна зустрітися з дівчатами і на лавочці сидіти пити пиво. Мене такі люди просто шокують.

Часто в соцмережах мені пишуть, просять порад щодо тренувань чи харчування. Але іноді охочих стає надто багато. Кого знаю – добавляю у друзі, але і відмовити та образити нікого не хочу. Є якісь молоді спортсмени, іноді не знаю для чого просяться у друзі. Останнім часом почав відхиляти заявки, бо я вже не знаю більше половини людей, які у мене в списку.

Більшість друзів також спортсмени і вони мене підтримують. Батьки також вже змирилися, бо колись, на початках,  мені доводилося від них ховати протеїни. Їм було нереально пояснити, що це не шкідливе.

Якось батько знайшов мене пачку протеїну і викинув її, але з часом все змінилося.  Коли я поїхав вчитися, то мама було проти того, що більше часу приділяв спорту ніж навчанню. Тепер моїм батькам приємно,  вони гордяться за мене, приходять на змагання.

Мій найкращий вболівальник, це мій рідний брат Іван. Йому так само подобатися цей вид спорту і він мене завжди підтримує!

Я дуже вдячний своїм батькам, що вони мені дали життя, я їх дуже люблю! Я роблю все для того щоб вони мною пишалися!

Новачкам раджу не стрибали вище голови і не зазнавалися, коли доб’ються успіху. Якщо в когось виникне бажання щось запитати і порадитися я завжди допоможу.

Хочу ще зачепити тему фармакології і побажати новачкам не поспішати з цією справою якщо вони ще не визначилися для чого тренуються: для пляжу чи змагань. Якщо займаєшся для себе, для дівчат, то цих речей не треба. Для професійного спорту треба мати гарного тренера і добрих людей навколо. Нехай вам завжди хочеться тренуватися, без травм і гарних результатів!

© 2012 www.kulturizm.info. Підготував Олег Скорина.

___________________

читайте також:

Бодібілдер Дмитро Костирін: «Віктор Шамін став для мене не тільки тренером, а й надійним другом»

ФОТОГАЛЕРЕЯ. Бодибілдер Дмитро Костирін: «Не обов’язково бути Чемпіоном, головне – ставати кращим ніж ти був»