Головна НОВИНИ Як пауерлифтер Володимир Борисов готувався до змагань з бодібілдингу: «Я розумів що...

Як пауерлифтер Володимир Борисов готувався до змагань з бодібілдингу: «Я розумів що не даремно мучу себе»

805

Про цього хлопця з Росії ми писали вже раніше, півроку тому, коли він тільки збирався готуватися до змагань. Раніше він був пауерлифтером. Тепер він бодібілдер, який на Кубку Санкт-Петербурга зумів зайняти з першого разу 2 місце!

Сьогодні Володя із задоволенням поділився секретами підготовки з читачами www.kulturizm.info.

«Після нового року місяць розкручував свій обмін речовин до максимуму. Основним джерелом вуглеводів були каші, білок намагався отримувати з морепродуктів, калорійність в день тримав на рівні, що і був до нового року, виходило приблизно 5500 ккал в день, вуглеводів 500 гр білка не менше 300гр.

Привчивши себе до такого режиму харчування став зменшувати кількість вуглеводів до 200, зменшував де то по 75 вуглеводів в тиждень.

Зміни в тренувальному процесі були такі, що скорочував час відпочинку між підходіами до хвилини, і робив всього три вправи на кожну групу м’язів.

Тренував груди трицепс, спину, біцепс, ноги, плечі, а потім день відпочинку і заново.

Обов’язково в тренування включав багатоповторні вправу на 50-100 повторень і кардіо по 15 хвилин.

За місяць до змагань перейшов на систему чергування прийому вуглеводів. Один день 150, інший 100, наступний 50 і заново 150 гр вуглеводів в день.

У тренуваннях прибрав деякі вправи і виходило по одній базовій вправі і одній «добивочній» на кожну групу м’язів.

А відпочинок зменшив до 30 секунд, плюс кардіо збільшив до 30 хвилин.

Форма ставала все кращою і кращоюе, я розумів що не даремно мучу себе коли підходив до дзеркала і бачив свої перетворення.

За тиждень до змагань довелося ще коригувати прийом води, і знизити прийом вуглеводів до 50 і білок отримував вже тільки з варених курячих грудок, замінив протеїн на амінокислоти.

Три дня пив по 8 літрів дистильованої води в день, потім зменшив до 4 прийомів води по 250 мл.

Причому за день до змагань почав завантежуватися печеною картоплею, близько 800 гр картоплі в день.

На зважуванні була зафіксована вага 79 кг, що дуже сильно мене потішило, оскільки за кілька днів до змагань я важив 84, тим самим за час сушки я схуд на 18 кг і талію зменшив на 20 см, перед змаганнями вона була в мене 70 см.

День змагань був шалений і я нічого особливо не пам’ятаю. Пам’ятаю тільки радість в кінці, коли фотографувався з друзями та кубком, який мені вручили за 2 місце.

Програв тільки Майстру спорту міжнародного класу, був дуже сильно здивований своїм результатом, бо поки готувався до змагань, то постійно говорили що з першого разу до трійки на таких змаганнях потрапити майже нереально. Але у мене це вийшло і я цьому дуже радий ».

Володимир Борисов ексклюзивно для www.kulturizm.info. Фото для публікації надані автором

Якщо вам є що розповісти про себе або свої тренування – пишіть нам: [email protected]