Головна Тренінг Бодибілдинг Як накачати передпліччя? Вправи для тренування передпліччя

Як накачати передпліччя? Вправи для тренування передпліччя

Як і литки, передпліччя є частиною тіла, яка важче ніж інші піддається тренуванню. Більше того, їх не усі люблять тренувати – здебільшого це роблять професійні атлети та чоловіки з вже хорошою формою, які бажають довести себе до досконалості.

Тим не менше, передпліччя – це одна з найвидніших частин тіла.

Ми покажемо вправи як накачати міцні передпліччя. Їх є кілька. Це також альтернативні вправи для передпліччя.

Деякі з них популярні, деякі – ні, однак вартують хоча б бути розглянутими.

Накачати передпліччя… кувалдою

У вас немає в залі кувалди? Смієтеся? Ну смійтеся, але є люди, які взяли собі її на озброєння. Як це виглядає дивіться на відео нижче.

Скручування для передпліччя

Простенька вправа для якої потрібен один блін, лямка та тренажер. Намотуєте лямку вверх-вниз як на відео. Принаймні спортсмен, який показує як це робити має непогані передпліччя.

Згинаємо зап’ястя – тренуємо передпліччя

Це, напевно, одна з найпопулярніших вправ. На відео варіант тренування з гантеллю. Також можна взяти штангу у дві руки і у такий спосіб працювати.

Прогулянка по турніку

Беремося за перекладину зворотнім хватом, трошки підтягуємося, а далі так як на відео: із правого боку на лівий і назад. Виглядає весело.

Пожежник на канаті

Якщо у вашому спортзалі є канати, то можна спробувати підтягуватися двома руками так, як робить цей хлопець. Цей варіант вигадав точно хтось кмітливий.

Підтягування на турніку для передпліччя

Якщо у вас немає канату і вище перерахованих знарядь можемо порадити зовсім простий варіант:  підтягування на турніку для передпліччя. Так займатися можна навіть на вулиці.

Сподіваємося,  якийсь із цих варіантів вам сподобається.

Антон Павленко, www.kulturizm.info, фото vascularbodybuildingmuscle.blogspot.com