Головна НОВИНИ Яблука в бодибілдингу: фрукти, які знижують запалення в організмі

Яблука в бодибілдингу: фрукти, які знижують запалення в організмі

Цей соковитий фрукт у своїх «опціях» приховує масу корисних речовин, з допомогою яких  можна вирішити багато питань, які стосуються нашого здоров’я.

Чим корисні яблука у бодібілдингу та інших силових видах спроту? Все просто: яблука мають здатність знижувати активність факторів запалення в організмі, зміцнюють імунітету та покращують обмін речовин. Що-що, а без усіляких запалень і розтяжок у професійному спорті не обійтися. І як виявляється, яблука можуть допомогти їх позбутися.

Хімічна сполука яблучної шкірки допомагає наростити м‘язову масу і позбутися зайвого жиру.

А ще фахівці з`ясували, що урсолова кислота, яка знаходиться в шкірці яблук, має властивості, які допомагають нарощувати м`язи і підтримувати тіло в тонусі. Експерименти показали, що урсолова кислота здатна збільшити м`язову масу на 15% і понизити кількість жиру в організмі більш ніж наполовину.

Риба в раціоні бодибілдера: яка найкраща для культуристів?

Окрім того, цього року на конференції експериментальної біології у Вашингтоні вчені визнали, що споживання одного яблука в день знижує «поганий» холестерин, злегка підвищуючи рівень «хорошого» холестерину.

Експеримент проводився на вибірці з 160 жінок, у віці 45-65 років і тривав один рік. Жінки були розділені на дві групи. Перша група щоденно отримували 75 г сушених яблук, а друга група стільки ж чорносливу. Зразки крові у піддослідних барли кожні 3, 6 і 12 місяців. Дослідження показали, люди, які їли яблука помітно схудли, а все тому, що яблука мають пектин, який сприятливо діє на травлення та метаболізм жирів.

Окрім того, яблука є одним з найдешевших і найбільш поширених видів фруктів.

Оксана Чих, www.kulturizm.info, фото lekkiwood.wordpress.com

________________________

читайте також:

Кавун в раціоні бодібілдера: енергійна вода!

Реалії спортивного харчування. Думки експертів

Як підготуватися до змагань з культуризму. «Сушка» бодібілдера Євгена Гаспарова