Головна Інтерв'ю Володимир Андреїшин: За перший рік тренувань я набрав до 90 кг!

Володимир Андреїшин: За перший рік тренувань я набрав до 90 кг!

2400

Цей хлопець засвітився у львівському фітнес середовищі навесні. В розпал весняних змагань з бодібілдингу, з’ясувалося, що нікому не відомий українець переміг на фітнес-турнірі у Білорусі. Проте вже за лічені дні він вийшов на сцену обласних змагань IFBB на Львівщині. І з першого разу виборов право виступити на Кубку України.

vatalii andreishun 10

Це 20-ти річний Володимир Андреїшин із Самбора. KULTURIZM.INFО вирішив дізнатися більше про цього спортсмена, який ще не так давно займався тайським боксом.

Володя, яким чином ти опинився на змаганнях у Білорусі?

Василь Безпаленко запросив туди поїхати. Зібрався та й поїхав. Приїхали серед ночі, спати залишилося лише дві години, бо різниця в часі. Та й після цього весь день на ногах: там не було навіть де сісти. Та й за кулісами дуже холодно.  Чесно кажучи, я взагалі тоді не думав, що здобуду якусь нагороду.

Зріст – 182 см

Вага – 79 кг (сезон), 86 кг (масонабір)

Чому вирішив залишити тайський бокс?

Я давно тренувався в залі, але це були в основному заняття на турніках. Проте під час одного з тренувань на боксі травмував руку. Вона почала мало не кожного тренування, як то кажуть, «вилітати» з плеча і боліла.

Якраз в цей час біля мене відкрили невеликий зал. І почав туди ходити. Втягнувся у цей режим, почав багато читати, цікавитися тренуваннями і харчуванням. Це було два роки тому, наприкінці літа 2014-ого. В той час набрав добряче маси і важив 90 кг! Я був таким пампухом, одні ноги чого варті – об’єм 68см! Зараз у мене вони 60-62 см.

vatalii andreishun 8

А минулої весни вирішив підсушитися. Вже тоді з’являлися думки почати виступати на змаганнях, тож хотів відчути на собі цей процес. Зрештою, прекрасно підсушився! При чому без фармакології і навіть без спортивних добавок. У мене на них тоді просто не було грошей.

Ти тренуєшся разом із братом. А хто кого повів в зал?

Він старший за мене на чотири роки, тож він мене й повів на перше тренування. До цього займався гантелями вдома, робив певні комплекси вправ. А вже в залі почав змінюватися на очах, і це, звісно, мотивувало. Наразі за пропорціями я виглядаю краще, йому ще треба «сушитися». Цілком можливо, що і він виступить на змаганнях. Після того, як я виступив на змаганнях, схоже, він на це налаштувався.

А як батьки ставляться до вашого захоплення?

Мама не проти спорту, але їй не до вподоби, що ми їмо спортивне харчування (сміється. – ред.). А ще не сприймає наші дієти. Скажімо, на останній сушці я крім риби і м’яса нічого не їв. Їй складно зрозуміти, чому я раптом відмовився від рису чи інших домашніх страв. Тато не проти бодібілдингу, але й особливо не підтримує. Але я знаю, що насправді вони радіють за мої з братом досягнення.

Присяд – 150 кг

Жим – 130 кг

Станова – не робить

Як щодо планів?

Найближчим часом планую набирати масу та об’єми. Вже в уяві маю цей образ і буду йти до цілі.

Також працюватиму і надалі над своїм залом. Він працює лише рік. Фактично, до того, поки я його не відкрив, то у Самборі ніхто й не знав, що таке бодібілдинг. Займалися пауерлітингом, важкою атлетикою, але культуризм та фітнес прийшов лише тепер.

vatalii andreishun 9

Ну от, ти вже знаний на весь Самбір, дівчата, мабуть, бігають за тобою. А твоє серце відкрите для кохання?

Закрите. Я його закрив. Було у мене два кохання, які дали мені певний життєвий урок. Мені на цьому етапі життя кохання не потрібне, воно розфокусовує на шляху до цілей.

Підготував Антон Павленко, KULTURIZM.INFO