Головна НОВИНИ Володимир Андрейчук став кращим на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Володимир Андрейчук став кращим на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Успішним виявився ХVIII Чемпіонат світу з гирьового спорту для знаного львівського спортсмена, заслуженого майстра спорту Володимира Андрейчука. У складі збірної команди України Володимир Андрейчук отримав перші місця: у ваговій категорії до 70 кг у поштовху з результатом 100 підйомів, у ривку гирі з результатом 168 підйомів та за сумою двоборства.

Загалом для голови Львівського обласного осередку Федерації гирьового спорту України, багаторазового рекордсмена світу В.Андрейчука це вже 20 (!) золота нагорода на чемпіонатах світу з гирьового спорту.

В цілому на чемпіонаті світу у передмісті Мілану – містечку Ломбардія (Італія) змагалися представники 21 країни в різних категоріях: ветерани (чоловіки, жінки), юніори (юнаки, дівчата) та дорослі (чоловіки, жінки).

Довідка.

Володимир Андрейчук почав займатись гирьовим спортом 2000 року. У 2001 році на змаганнях, що проходили у м. Санкт-Петербург завоював першу золоту медаль (у ривку) та встановив новий рекорд України у двоборстві. У цьому році Володимир Андрейчук отримав свою 20 золоту медаль.

Основним місцем праці є навчальна спортивна база літніх видів спорту управління Міністерства оборони України (стадіон «СКА»). Також він є головою Львівського обласного осередку федерації гирьового спорту України.