Головна Тренінг Бодибілдинг Вакуум – вправа для тренування пресу

Вакуум – вправа для тренування пресу

Це одна з хороших вправ для тренування м’язів живота, яка дозволяє контролювати м’язи пресу. Втягнутий живіт приголомшливо виглядає під час позування культуристів.

vprava vakuum

Вправа вакуум не тільки зміцнює м’язи живота. Вона також допомагає візуально зменшити талію і натомість збільшити розмір грудної клітки. І це ще не все.  Втягування м’язів живота  дозволяє добре  розвинути їхню рельєфність та запобігти обвисанню внутрішніх органів.

Для того щоб виконати вправу вакуум станьте на карачки, видихніть все повітря,  затамуйте подих і втягніть живіт настільки сильно, як тільки зможете. Перебувайте у такому положенні 20-30 секунду і видихайте. Потім відпочиньте кілька секунд та повторіть все з початку 2-3 рази.

Є ще один варіант виконання цієї вправи – сточи на колінах. Розпряміться, опустіть руки на коліна і, затримуючи дихання, тримайте вакуум максимально довго.

Третій спосіб виконання вправи вакуум – в положенні сидячи. До речі, це найважчий варіант. Спочатку спобуйте перших два, а згодом  ви навчитеся робити її виконувати в положенні стоячи у будь-яких позах.

Вправу вакуум необхідно виконувати щодня. Вона буде корисною, як бодибилдерам, так і всім, хто тренується та дбає про силу і красу свого тіла.