Головна НОВИНИ В Росії хочуть продавати спортивне харчування тільки за рецептом лікарів

В Росії хочуть продавати спортивне харчування тільки за рецептом лікарів

Спортивне харчування в Росії можуть почати продавати тільки за рецептами лікарів. У Мосміськдумі планують обговорити можливість дозволу торгівлі спортивним харчуванням тільки за рецептами лікарів. Про це Агентству міських новин «Москва» повідомила голова комісії з безпеки Інна Святенко.

sportivnoe-pitanie-dlya-nachinayushhih

«Завжди пишуть про те, що це біологічно активна добавка, але найголовніше, щоб ця добавка не приносила шкоди. На жаль, в інтернеті з’явилася велика кількість рекомендацій на предмет спортивного харчування. І, як кажуть фахівці-дієтологи, не завжди це харчування корисно. Хотіли б більш серйозно обговорити це питання і тоді вже вирішувати », – сказала І.Святенко.

Депутат додала, що комісія столичного парламенту планує залучити до обговорення питання реалізації та вживання спортивного харчування медичних фахівців відповідного профілю. «Зі свого боку я навіть хотіла з цього питання звернутися до фахівців-дієтологів, щоб вони дали нам роз’яснення. Можливо ми проведемо круглий стіл за результатами вже відповідей фахівців», – уточнила вона.

І.Святенко також нагадала, що раніше в столиці виявили факти торгівлі в тренажерних залах стероїдами і анаболічними препаратами, забороненими для реалізації на території РФ.