Головна НОВИНИ У Києві стартував Кубок України з бодібілдингу UBPF 2015

У Києві стартував Кубок України з бодібілдингу UBPF 2015

23 травня в Києві відбудеться грандіозна подія світу вітчизняного спорту. У цей день київський Будинок Культури НТУУ КПІ прийме Кубок України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF 2015.

ubpf 2015

Вже не перший рік це грандіозна подія збирає сотні любителів бодібілдингу та фітнесу, надихає новачків і дарує надію бути здоровими і спортивними тим, у кого не вистачає мотивації та самоорганізації.

Організатором Кубку України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму WBPF 2015 традиційно виступає Всеукраїнська федерація бодібілдингу, фітнесу та атлетизму (UBPF). Головний арбітр змагань – суддя міжнародної категорії Валерій Луцак.

Учасниками кубка стануть всі бажаючі спортсмени – і чоловіки, і жінки. Головне для змагаються – мати відповідну підготовку і встигнути зареєструватися згідно з регламентом WBPF 2015.

В рамках турніру публіка побачить приголомшливі виступи спортсменів обох статей, як дорослих, так і юніорів. Атлети продемонструють, яких феноменальних результатів вони досягли в ході наполегливих тренувань. Також, в рамках турніру, вже традиційно, будуть проведені змагання Федерації молодіжного жиму України – де не тільки спортсмени, а й гості заходу зможуть не словом а ділом довести свою силу і витривалість.

Дівчата поборються в номінаціях: фізик-модель юніорки, фізик-модель жінки в чотирьох ростових категоріях, спорт-моделі, і жінки атлетфізік. Особливої ​​уваги заслуговує боротьба за звання Абсолютною переможниці в номінації фізик-модель.

У змаганнях серед чоловіків боротьба вестиметься в номінаціях фізик-модель, атлетик-фізик, бодібілдинг чоловіки в різних вагових групах і серед бодібілдіров-юніорів. А головною інтригою чоловічої половини змагань, звичайно ж, стане визначення Абсолютного переможця Кубку України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму WBPF 2015 серед чоловіків.