Головна НОВИНИ У Києві відбувся семінар бодібілдера Адама Козири

У Києві відбувся семінар бодібілдера Адама Козири

962

У Києві вчора, 19 вересня, відбувся семінар відомого українського бодібілдера Адама Козири, який організував портал KULTURIZM.INFO.

adam kozura semanar 01

На зустріч з атлетом прийшло 14 шанувальників силового спорту, у тому числі відомі виступаючі атлети: Роман Ющенко, Богдан Кошман та Юрій Тимощук.

adam kozura semanar 02

Під час семінару Адам Козира розповідав про правильне харчування у досягненні бажаної форми, спортивне харчування у раціоні атлета та   мотивацію і психологічні аспекти цього спорту. Окрім того, йшлося про набір м’язової маси, зокрема, особливості для хардгейнерів та атлетів високого зросту.

adam kozura semanar 03

«Хочу подякувати хлопцям з KULTURIZM.INFO за організацію цього семінару. Вийшла тепла і дружня атмосфера і дуже приємно, що прийшли також інші виступаючі спортсмени високого класу. Відбувся свого роду обмін досвідом. Все було позитивно. Сподіваюся, що такі зустрічі стануть традиційними», – розповів про свої враження Адам Козира.

sak 3Роман Ющенко

– Радий, що прийшов на цей семінар. Почув тут багато цікавої інформації, а також було приємно побачити Адама. Ми ще й в одній команді, у нас спільний тренер. Він грамотний атлет, все доступно пояснює. Думаю, що всім було все зрозуміло та цікаво.

 

 

sak 2Богдан Кошман

–  Справді було цікаво! Цікаво також було побачити Адама вживу: він складає сильне враження. На відео видно, що він потужний спортсмен, але вживу це ще більш вражаюче. Також приємно бачити таких освічених та вихованих учасників. Вони допомагають розвінчувати стереотипи про «тупих» бодібілдерів.

 

sakЮрій Тимощук

– Сподобався семінар Адама Козири. Прийшов перш за все тому, що це атлет з числа високих культуристів як і я. Тому було цікаво слухати його думки, адже є багато тонкощів у тренінгу. Вдячний KULTURIZM.INFO, що ви розвиваєте наш спорт, робите його більш медійним.

Нагадаємо, KULTURIZM.INFO запускає серію фітнес-семінарів та майстер класів з провідними українськими культуристами. Ці заходи для тих, хто серйозно тренується, хоче стати культуристом, або ж максимально наблизити свою форму до рівня таких людей.