Головна НОВИНИ У Києві відбувся семінар бодібілдера Олега Кривого від KULTURIZM.INFO

У Києві відбувся семінар бодібілдера Олега Кривого від KULTURIZM.INFO

5

У Києві вчора, 11 жовтня,  відбувся семінар Чемпіона Європи IFBB 2015 Олега Кривого. Зустріч з бодібілдером організував портал KULTURIZM.INFO.

oleg kryvyj seminar 08

Під час семінару Олег Кривий розповідав про свою історію у силовому спорті. Також про те кому і коли варто готуватися до змагань. Серед тем: розподіл тренувального процесу на різних етапах підготовки до змагань, а також  як боротися із групами м’язів, які «відстають».

oleg kryvyj seminar 01

Друга частина зустрічі була практичною. Атлет розповів секрети тренування ніг за методикою тренера В’ячеслава Угринова. Олег показував секрети у технічні ці виконання вправ, а також усі учасники могли поправлятися і отримати персональні настанови.

Учасниками семінару також були відомі атлети Максим Яковлев і Запоріжжя та Євген Жуковський з Умані.

Усі фото можна скачати у групі ВКонтате ТУТ (тисніть “відкрити в оригіналі)”

ol kr

«Хочу подякувати KULTURIZM.INFO за організацію цього семінару. А також всім тим, хто прийшов на зустріч. Сподіваюся, що кожен щось дізнався нового і зможе використати у свої тренуваннях. Дуже приємно, що є люди, яким цікаво розширювати свої знання. Було приємно усіх побачити », – розповів Олег Кривий.

oleg kryvyj seminar 02

evg zykЄвген Жуковський, бодібілдер з Умані, підопічний Олега Кривого

Ще раз почув ті тонкощі, які Олег вже раніше мені пояснював.  Загострилася увага на важливих деталях. Такі зустрічі дуже мотивують і дають заряд до підкорення подальших висот. Варто було зарядитися цією атмосферою. Все було у формі дружньої бесіди і це дуже приємно. Люди цінують спілкування.

el bogdОлена Богданова, секретар Львівської федерації IFBB

Олег дуже цікаво розповідав про тренування окремих груп м’язів. Сподіваюся, це не останній семінар. Олег Кривий як людина дуже відкритий і позитивний.  Семінар був дійсно цікавий і пройшов у дружній атмосфері.

 

max jakМаксим Яковлев, бодібілдер з Запоріжжя

Коли вперше побачив Олега, він склав дуже позитивне враження. На семінарі багато дізнався для себе про тренування ніг. Думав, що знаю багато, але як виявилося, далеко не все. Дякую за семінар.