НОВИНИ

Українські пауерліфтери виступили в Ізраїлі

У Ізраїльському місті Петах -Тіква відбувся Міжнародний турнір з жиму лежачи і підйому штанги на біцепс Open Israel 100 % RAW Федерації Пауерлифтингу RAW 100 %, в ​​якому взяли участь атлети з України.

l0

Змагання пройшли в один день, 18 квітня спортсмени змагалися спершу в жимі штанги лежачи, а потім в підйомі на біцепс, пише rawpowerlifting.com.ua.

Представники України – харків’яни Ольга Домбровська і Ігор Заливан викликали справжній фурор на цьому чемпіонаті, довівши всім, що найсильніші пауерліфтери живуть в Україні!

Ольга посіла перше місце в жимі штанги лежачи, вичавивши 70 кг при власній вазі трохи більше 56 кг, що дозволило їй так само стати першою в абсолютному заліку серед дівчат, і перше місце в строгому підйомі на біцепс. У цій вправі їй підкорився 31 кг і як наслідок так само золото в жіночій абсолютці.

Варто відзначити, що Ольга Домбровська встановила національний рекорд України у цій дисципліні. Серед чоловіків у ваговій категорії до 82,5 кг не було рівних Ігорю Заливану. Він без проблем виграв категорію і став 3 в абсолютному заліку серед чоловіків у жимі штанги лежачи, і забрав два золота в підйомі на біцепс – у ваговій категорії і абсолютці!