Головна НОВИНИ Український бодібілдинг-провал на російських змаганях Olympia Amateur 2016

Український бодібілдинг-провал на російських змаганях Olympia Amateur 2016

Деякі українські культуристи федерації IFBB з’їздили в Москву, попри російсько-українську війну на Донбасі та заклики МЗС України утриматися від поїздок до Росії.

Olympia-Amateur-2016

Цими вихідними відразу п’ятеро українських бодібілдерів та фітнесистів вийшли у Москві на сцену Olympia Amateur 2016. Як інформує eastlabs.ru, це представники категорій «менс фізік» Дмитро Воєводчук та Євген Михаленко. А ще Андрій Климович бодібілдинг (75 кг), Андрій Шарапов (бодібілдинг 85 кг) та Анна Скворцова (бікіні 163 см). Супроводжував функціонер IFBB Сергій Біленко.

Як інформує офіційний сайт IFBB України, Дмитро Воєводчук, який став Абсолютним чемпіоном Arnold Classic Europe 2016, зумів посісти лише четверте місце в категорії. Всі решта не змогли пробитися у фінал, а Євген Михаленко навіть не потрапив у півфінал.

У Москві наші бодібілдери очікували заробити грошей та отримати PRO карти. Скажімо, чоловіки за перше місце могли отримати максимум 2 тис. дол, «менс фізік» – 1,5 тис. дол., а «бікіні»  ще менше – 1,200 дол.

Зауважимо, що на цьому турнірі російські культуристи закликали за кулісами іноземних атлетів зізнатися у симпатії до Росії. Коли одна зі спортсменок відмовилася це робити, ведучий запитав: «А якого… ви тоді сюди приїхали?» та кривлявся з тих, хто не міг відразу вимовити фразу «Я люблю Росію».