Головна Змагання У суботу, 19 лютого в Києві відбудеться «Вечір рекордів 2011» за участю...

У суботу, 19 лютого в Києві відбудеться «Вечір рекордів 2011» за участю Вірастюка

Три рекорди України, феєрверк емоцій, масу задоволення і цікаве спілкування обіцяють вітчизняні богатирі тим, хто прийде в цю суботу на “Вечір рекордів 2011». Володарі титулів найсильніших людей країни і світу обіцяють надзвичайно цікаву шоу-програму, яка стане черговою сходинкою у підготовці наших богатирів до світової першості в Сполучених Штатах Америки.

«Нам прославляти Україну разом, друзі. Теж будемо перший У світі Тільки ми ». Так звучить гімн українських богатирів у виконанні дворазового володаря титулу «Найсильніша людина планети» Василя Вірастюка. За його словами, сьогодні професійна ліга стронгменів, або сучасних богатирів, живе за рахунок свого ентузіазму і меценатів, а хотілося б і уваги держави. Втім, напередодні вечора рекордів говорити про сумне Василь Вірастюк не захотів, зате розповів про майбутнє змаганні: «Заплановано на вулиці три показових вправи: перетягування автомобіля, перевертання покришки вагою 360 кілограмів п’ять разів і« карусель ». Потім ми всі разом перейдемо в зал, де буде логліфт вагою 145 кілограмів на максимальну кількість раз і аксель».

У суботу українські богатирі спробують встановити нові рекорди з підняття колоди, штанги і гантелі. Ось тільки побиття запланованого четвертого рекорду – перенесення 200-кілограмових валіз не буде, адже один з учасників травмував руки на чемпіонаті в Ірані, говорить світовий рекордсмен з богатирського багатоборства Сергій Конюшок. Втім, все одно буде цікаво, переконує він: «Це буде наша показове тренування перед виїздом на« Арнольд Классік ». Буде цікава програма та презентація. Буде вживу грати рок-колектив. Буде справжня жива енергетика ».

Буде там і дворазовий володар титулу Найсильніша людина України Олександр Лашин. Це він тільки що повернувся з Ірану, і хоча зайняв там тільки четверте місце, з викликом дивиться в майбутнє: «Я вважаю свій виступ гідним. Треба було закладати шість куль від 100 до 200, я зайняв друге місце. У утриманні машини я також добре виступив. У тязі 370 зробив, власний рекорд шість разів протягнув. Рекорд у колоді свій власний підняв. Я вважаю, що форма до «Арнольду» хороша». Думаю, що там мають бути хороші результати».

Тим часом українські стронгмени закликають всіх бажаючих сильних хлопців і чоловіків взяти участь в аматорському турнірі. Серед півсотні кращих згодом оберуть сімох, які будуть відстоювати богатирську силу і честь нашої держави на змаганнях різного рівня.

______________________________

Тамара Горецька, «Радіо ЕРА» FM + аудіо

У програмі Вечори рекордів 2011:

1. Спроба встановлення чотирьох рекордів України:

– «Прогулянка фермера» – транспортування залізних валіз вагою 200 кг кожен на максимальну дистанцію.

– «Лог-ліфт»-підняття колоди (повна амплітуда) над головою вагою 145 кг на кількість разів.

– «Апполон – Аксель» – підняття спеціальної штанги над головою вагою 145 кг на кількість разів.

– «Дамбл» – підняття гантелі вагою 90 кг однією рукою над головою на кількість разів.

2. Показова тренування збірної України перед від’їздом на Чемпіонат світу в США

3. Презентація «Гімну Богатирів» у виконанні дворазового володаря титулу «Найсильніша людина планети» Василя Вірастюка.

Перед початком вечора рекордів відбудеться «Турнір претендентів столиці» за участю чотирьох талановитих молодих богатирів Київщини.

Місце проведення: Київ, вул. Теодора Драйзера 21, фітнес-центр «Конюшок-спорт» (4-ий поверх торгового комплексу «Сіріус»). Початок події – о 14.00

_________________

читайте також:

26-27 березня Чемпіонат України з пауерліфтнгу та жиму штанги лежачи за версіями WPC і AWPC

27 березня у Львові Індивідуально-клубна першість з бодібілдингу

Календар змагань з гирьового спорту в Україні у 2011 році