Головна Змагання У Сімферополі відбувся традиційнний Кубок міського Голови 2011

У Сімферополі відбувся традиційнний Кубок міського Голови 2011

У суботу 23 квітня в Сімферополі відбувся традиційний, вже 4-й за рахунком, Кубок Міського Голови по безекіпіровочному жиму штанги лежачи.

У цьому році завдяки безпосередній участі команди нашого мера і особисто Агєєва В.М., у підготовці та проведенні змагань нам вдалося значно підняти рівень змагань. У першу чергу це візитна картка Кубка Міського Голови, великий командний Кубок, який є перехідним і який за правилами наших змагань весь рік до наступного розіграшу прикрашає зал команди переможниці. І, звичайно ж, призи та подарунки переможцям змагань. Все це, безумовно, позначилося в першу чергу на кількості учасників, майже 90 осіб брали участь у змаганнях.

Так наймолодшому учаснику було всього 12 років, а найстаршому 71 рік. Але не тільки кількістю учасників запам’ятався Кубок Голови 2011, як високими результатами і гострою, безкомпромісною боротьбою, як в командній першості, так і в особистому заліку.

У результаті запеклої боротьби між СК “Баргест” і СК “Лекс” головний приз, великий кома «Кубок Міського Голови» втретє поспіль з мінімальною перевагою (всього в 3 очки) виграла дружна команда СК “Баргест”. В абсолютній першості поза конкуренцією був Антон Бегалко (240 кг), друге місце у ще одного Антона, Платова з Керчі – 205кг, ну а третім став Сергєєв Микола 185 кг. Найцікавішою та інтригуючою, обіцяла бути категорія до 90 кг, де заявилися троє приблизно рівні по силам спортсмени, в рівній мірі, що претендують на перше місце. Це МСМК Бочкарьов Олександр (рекордсмен АРК в цій категорії в екіпірувальних жимі-255 кг), дуже сильний МС Асан Ягья з команди КІПУ і нещодавно перейшов з В / К 82,5, де по праву був жімовіком № 1 в АРК, МСМК Менесенко Євген.

Але несподівано після зважування з’ясувалося, що Микола Сергєєв заявлений раніше в сотці, теж важить 90,0 кг. Микола поспішав на наші змагання з київського поїзда. Справа в тому, що він впродовж тижня перебував у Києві на практиці у військовій кафедрі. Стройова підготовка та мізерне харчування … і як результат втрата більше 4 кг ваги.

На перший підхід спортсмени (Ягья, Бочкарьов і Менесенко), оглядаючись одна на одну, заявили однакову вагу – 160 кг. Сергєєв – 185 кг. Всі з початковими вагами впоралися. Сергєєв від подальших підходів відмовився. Ну, а наша трійця дружно замовила 170 на другий підхід. Ягья з вагою не справляється. За ним виходить Бочкарьов. Тисне 170 і робить хитрий хід, замовляючи 185 кг. Менесенко так само справляється з вагою і замовляє 172,5 кг, явно вважаючи, що з Бочкарев на 185 кг змагатися він не може і буде просто розраховувати, що Олександр з вагою не впорається. Починається третій раунд. Ягья знову не вичавлює 170. Менесенко фіксує 172,5 кг. А, що робить Бочкарьов? А Бочкарьов відмовляється від шансу виграти за вагою 1-е місце в Сергєєва і перезамовляєна 17 5 кг. Впевнено справляється з вагою і виграє 2е місце у Менесенко. Таким чином весь п’єдестал пошани В / До 90 кг був аккупирована СК «Баргест».

Серед інших результатів варто відзначити Ібраїма Муратова В / К 75кг – 142,5 і Нарімана Керімова В / К 82,5 кг – 162,5 кг з команди КІПУ. 200 кг Максима згасло в 125 – ї категорії та 200 кг Кирила Чернова в В / До 140 кг. У дівчат явно не в кращій формі була Даша Бабкіна – 70 кг. Але цього виявилося достатньо для перемоги в абсолютній першості серед жінок.

Після закінчення змагань у жимі був проведений конкурс для глядачів, в якому кожному бажаючому виграти стильний шейкер від магазину спортивного харчування «Рекорд» і компанії «Фітнес Фактор» пропонує закрити еспандер «Captains of Crush» № 1.5. Завдання виявилося не дуже складним і шейкери швидко закінчилися. Але не закінчилися бажаючі закрити «Captains of Crush», але далеко не всім це вдалося зробити в той вечір. Після нагородження жімовіков почалися змагання «Кубок Міського Голови» за армліфтінгу. Спортсмени змагалися в абсолютній першості. Заявилося 8 учасників. Інтриги додав той факт, що був відсутній рекордсмен АР Крим і Україну Станіслав Сапрін. Таким чином питання переможця було відкритим. Результати перевершили всі очікування. За межею призерів з результатом 95.5 кг виявився найдосвідченіший армліфтер, неодноразовий переможець та призер наших змагань, екс-рекордсмен АР Крим, Володимир Семенов! Програвши третє місце за власною вагою Ступіно Сергію. Друге місце несподівано для всіх у Олександра Бочкарьова – 98 кг. Ну а відкриттям турніру став нікому раніше в армліфтінге не відомий спортсмен з Євпаторії Сергій Шугалей – 103 кг.

На цьому залікові підходи закінчилися і далі спортсмени вже піднімали поза конкурсом. Бочкарьов підкорив 105.5 кг, підняв і 108 кг, але вага не був зарахований через за сумнівного положення у фінальній стадії колін!

Але більше за всіх у той вечір здивував Сергій Шугалей. Він мало того, що зафіксував 110,5 кг. Сергій на цьому не заспокоївся і замахнувся на рекорд самого Стаса Сапріна 111, 750 кг і пішов на 113 кг. І хоча рекорд встояв, у Стаса з’явився гідний суперник.

Всі учасники змагань, окрім красивих медалей і Кубків отримали на призи спортивне харчування, одяг від Мердекс-Стайл, плакати та афіші, а переможці чоловічий абсолюткі грошові призи. Організатори та Сімферопольський Пиво-Безалкогольний комбінат подбали, що б спортсменам спрага не завадила показати свої найкращі результати. А дівчата з компанії «Ред Булл» заряджали енергією. Змагання сподобалися як учасникам, так і глядачам. Сам турнір висвітлювали 3 провідних теле каналу АР Крим. Кримська Асоціація пауерліфтингу ще раз дякує всім хто допомагав нам провести змагання на високому рівні і запрошує на свій наступний старт, жимів фестиваль «Кубок Таврики», який пройде цього року в п. Гурзуф з 24 по 26 червня.

В’ячеслав Горбунов для kulturizn.info

__________________________________

читайте також:

Київ готується до Відкритого кубка з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу 2011

23 квітня в Севастополі «Кубок Чорного моря з бодібілдингу» 2011

Визначилися переможці Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики 2011