Головна Блог У Києві заборонять виходити у трусах на балкон

У Києві заборонять виходити у трусах на балкон

В результаті реконструкції фасадів будинків, які входять до 1,5-кілометрової зони навколо НСК “Олімпійський”, мешканці мають тримати в порядку свої балкони і не виходити туди в трусах.

Київська міськдержадміністрація ініціює зміни до законодавства щодо обов’язкового приведення мешканцями в порядок балконів.

Рішення звернутися до Кабміну з приводу вказаної проблеми було прийнято учасниками робочої наради в КМДА на тему підготовки столиці до Євро-2012.

На цій нараді, зокрема, обговорювались перспективи реконструкції фасадів будинків, які входять до 1,5-кілометрової зони навколо НСК “Олімпійський” та благоустрій цієї території.

Також постало питання як домогтися того, щоб будинки після ремонту фасадів відповідали цим паспортам, оскільки часто зустрічається, що господарі квартир збирають на своїх балконах старі речі, які псують зовнішній вигляд будинку, зокрема причеплені старі лижі, велосипеди, санчата, а також вигляд псують зовсім по-різному встановлені кондиціонери.

“На це була озвучена ініціатива звернутися до Кабміну, який би законодавчо дозволив примушувати таких власників навести порядок на своїх балконах”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, головний архітектор столиці Сергій Целовальник зазначив, що мерія має підстави та право звертатися до киян, які допустили захаращення своїх балконів, оскільки є відповідні правила благоустрою.

“Зараз нам потрібно буде витратити колосальні кошти на підсвітку, в тому числі житлових будинків, на благоустрій, озеленення, лавки і т. д.”, – сказав він.

“А вийде при цьому всьому, якийсь дядя Вася у трусах на балкон, де висять тазики, санчата, лижі, стоять сухі квіти, і буде на всю цю красу дивитись… А ми його при цьому ще й підсвічувати будемо”, – зазначив головний архітектор.

tsn.ua, фото adoniscomplex.blogspot.com