Головна НОВИНИ У центрі Львова проведуть безкоштовне фітнес-тренування для усіх охочих

У центрі Львова проведуть безкоштовне фітнес-тренування для усіх охочих

Безкоштовне фітнес-тренування просто неба для усіх охочих проведуть у Львові цієї неділі, 22 квітня. Це буде півтора годинне тренування в самому центрі міста – на спорт майданчику біля Порохової вежі на вулиці Підвальній.

Організовують майстер-клас двоє львівських тренерів – Іван Зань та Тарас Вітів. Вони покажуть та навчать правильної техніки вправ, які можна виконувати на будь-яких спортивних майданчиках у теплу пору року. Повторити побачене зможе кожен охочий.

“Ми продемонструємо універсальний комплекс вуличних вправ, які підійдуть як для чоловіків, так і для жінок. Це тренування, які однаково корисні для тих, хто прагне схуднути, набрати м’язову масу чи просто бути у тонусі. Такі групові заняття у зелених зонах міста досить поширені у інших країнах Європи, тож ми хочемо спробувати започаткувати таку культуру і у нас”, – розповів Іван Зань.

Усіх учасників організатори забезпечать необхідним спортивним інвентарем.

“Одна з хибних думок про вуличні тренуваннях полягає  в тому, що вони нібито погано підходять для розвитку сили і м’язової маси. Більшість бачить в них всього лише спосіб «привести фігуру в форму» без будь-яких інших переваг. Насправді, ми покажемо способи з допомогою яких можна прогресувати і добиватися хороших результатів за допомогою цього типу тренувань відповідно до своїх цілей”, – каже Тарас Вітів.

Кількість місць обмежена. Щоб взяти участь у безкоштовному фітнес-тренуванні потрібно зареєструватися за цим посиланням.