Головна НОВИНИ Тоні Фрімен у Швеції попався на стероїдах

Тоні Фрімен у Швеції попався на стероїдах

4

Зірка бодібілдингу Тоні Фрімен “X-Man” був арештований поліцією, коли підписував DVD в магазині в Sundsvall у Швеції.

Відомого бодібілдера заарештували перед очима своїх уболівальників. Поліція знала, що Фрімен відвідає Швецію і ретельно планували арешт. Тоні приїхав на гастролі до Швеції. Але в Sundsvall він отримав досить не приємний прийом. Раніше цього року поліція виконувала операцію “Рідкий”, в якій близько 70 осіб були пред’явлені звинувачення по наркозлочинності.

– Під час операції «Рідкий» стало відомо, що професійні бодібілдери використовують у своїх тренуваннях стероїди, гормони росту і інші заборонені речовини, каже Генрік Blusi, директор міської поліції. Blusi каже, що  Фоімен зізнався у використанні стероїдів, гормонів росту та канабісу.

– У певному сенсі це дуже сумно. Він стояв в магазині і підписував DVD молодим людям, які бачать в ньому зразок для наслідування. Ідеал можна досягти тільки шляхом використання стероїдів, -каже Генрік Blusi.

Після, Тоні Фрімен був звільнений. Спочатку він вирішив, що це розіграш. Але незабаром йому довелося переконатися, що це все серйозно. Через деякий деякий час його відпустили. Тоні розповів, що більше не відвідає Швецію. Також він має намір зв’язатися з Джеєм Катлером і Деннісом Джеймсом, оскільки у триває тур по Європі, щоб попередити їх,аби вони не приїздили до Швеції.