Головна НОВИНИ Силове шоу до дня Сімферополя. Підсумки змагань

Силове шоу до дня Сімферополя. Підсумки змагань

Ось уже 6-й рік поспіль Кримська Асоціація Пауерлифтингу, роблячи подарунок сімферопольцям до Дня народження їх чудового міста, проводить у центрі міста, на вул. Пушкіна силове Шоу.

Цього року спортсмени змагалися у 3-х вправах: «Лог-Ліфт», «Максимальна тяга» і «Silver Bullet» (срібна куля). Глядачам же пропонувалося взяти участь у конкурсах «Жим – пепсі» і «Справжній Мачо».

У першому конкурсі на штангу замість дисків були закріплені 2 пака з колою і кожен охочий міг виграти приз, вичавивши більше всіх цей вантаж за 1 хвилину. З завданням краще за всіх впорався відомий сімферопольський атлет Євген Менесенко, йому і дістався головний приз від компанії «Еллада» і СК «Адреналін», 2 упаковки Коли! Серйозніше стояло завдання у наших богатирів, які змагалися у піднятті лог-ліфту вагою 100 кг. Тут кращим став МСМК з Севастополя Михайло Паллер, що підняв снаряд 10 разів. 2-е місце у Віктора Андріанова – 7 разів, 3- те у Щокіна Єгора -4 рази.

Кульмінаційний момент нашого шоу настав, коли вийшли на поміст учасники змагань «Максимальна тяга». У цьому конкурсі впевнено здобув перемогу Анатолій Горячок (Севастополь). Улюбленець публіки, він у заключному підході зумів зафіксувати вагу 330кг при власній вазі всього 74 кг., Підтвердивши тим самим звання «Короля тяги АР Крим».

Далі спортсмени розташувалися в підсумковій таблиці так:

2. Паллер Михайло (Севастополь) – 312,5 кг

3. Ступін Сергій (Сімферополь) – 310кг

4. Андріанов Віктор (Феодосія) – 302,5 кг

5. Погас Максим (Сімферополь) – 300кг

6. Луценко Максим (Росія) – 290кг

7. Брикін Віктор (Севастополь) – 285кг

8. Щокін Єгор (Феодосія) – 265кг

9. Савченко Олексій (Севастополь) – 250кг

Продовжив наше свято конкурс для глядачів «Справжній Мачо», в якому кожен мачо міг виграти для своєї дівчини чудовий приз від магазину «Справжні вина Криму». Для цього хлопцеві потрібно було віджатися від підлоги зі своєю дівчиною найбільшу кількість разів. Тут домінували спортсмени СК «Баргест», яким і дісталися всі 3 головних призи.

Не підроблений інтерес викликав у глядачів останній конкурс нашої програми «Silver Bullet» (срібна куля). Це конкурс від Федерації армліфтингу України на силу хвата. Атлетові необхідно протримати еспандером Captains of Crush (зусилля 107,7 кг) на час кулю з диском 2,5 кг. У конкурсі взяло участь близько 20 осіб, але найкращий результат показав Володимир Семенов – 26,6 сек. Йому і дістався приз від спонсора цього конкурсу магазину спортивного одягу «Мordex Style», фірмова футболка!

Кримська Асоціація Пауерлифтингу і Екстремального жиму дякує нашим партнерам, які допомогли  провести для наших городян це свято сили і краси: таксі «Таврика», компанія «Еллада» і СК «Адреналін», магазин «Справжні вина Криму», і магазин спортивного одягу  «Мordex Style».

В’ячеслав Горбунов для www.kulturizm.info