Головна Тренінг Бодибілдинг Стероїди у фітнесі: ризикований вибір заради домінування

Стероїди у фітнесі: ризикований вибір заради домінування

З часом будь-який чоловік, відвідуючи тренажерний зал, так чи інакше задумується над питанням фармакологічної підтримки свого організму. Хтось категорично проти цього, а хтось навпаки вважає, що тільки так можна досягнути достойного результату. Це створює великий інтерес серед всіх, хто називає себе культуристом.

trening

Дана тема не була б такою “пікантною” і не мала б стільки обговорень, якби була абсолютно легальна і безпечна. А як відомо:

“Все що нам подобається це:

– або щось незаконне;

– або щось аморальне;

– або щось небезпечне;

– або призводить до ожиріння”.

Найголовнішим стимулом до того аби стати “курсантом” анаболічно-андрогенових військ є ДОМІНАНТНІСТЬ.

Будь-який нормальний мужик хоче бути кращим за іншого нормального мужика. Показувати домінантність можна багатьма способами. Хтось купує собі мерседес і гонорово роз’їжджає на ньому серед москвичів, вазів і ланосів. А хтось качає собі банки і гонорово пересувається серед “сірої маси”, привертаючи увагу оточуючих, і цим самим втілює у собі всі ознаки здорового і домінатного самця. Все життя правильного мужика полягає у постійній домінантності. Не тільки в сфері бб, а й в інших сферах нашого тваринного життя

Яку домінантність отримує чоловік, який починає вживати ААС? Єдине, найголовніше і основне, що він отримує, сидячи на курсі, це М’ЯЗОВА МАСА. На практиці – це результат, який можна розглядати у двох площинах:

1). Ти стаєш більший, ніж ти був, і більший, ніж хтось інший. Це привертає увагу тих, заради кого ти ходиш в зал і підвищує твій статус у ієрархії. Тому що, здорове тіло для жінки підсвідомо означає: “гарний мисливець і здорове потомство”, а для жінки більшого й не треба.

“Тому коли жінка говорить, що їй не подобаються підкачані хлопці, їй або 14-16 років або в неї щось не те з головою. Бо проти інстинктів не попреш.”

2). Це дає тобі можливість гідно виступати на змаганнях з бодибілдингу і доказати всім, а в першу чергу самому собі, що ти (не лінива жопа), а в перспективі вигравати суперників і показувати цим свою домінантність.

Також життя на курсі стає більш барвистим і цікавішим, як вважають багато бодибілдерів. Я з цією думкою не зовсім згідний і вважаю, що це більше самонавіювання. Звісно підвищений тест впливає на психіку і поведінку людини, але я не думаю, що настільки сильно, щоб починати колоти його виключно у психологічно-терапевтичних цілях. Я так говорю через те, що я бачив 100 кг дядьків, які як на курсі, так і без курсу бояться заговорити з дівчиною. З цього можна зробити висновок, що якість нашого життя залежить від того, що відбувається у нашій голові.

steroid

Прочитавши це все постає питання якщо все так чудово і різнокольорово, чому ж тоді не всі сідають на курс стероїдів?

Як я вже писав на початку – стероїди – то не дуже легально, і може спричини шкоду нашому організмові. Якщо із проблемою легальності ще можна змиритися, то свідомо шкодити своєму організмові не хоче ніхто (насправді, людина шкодить свідомо своєму організмові, але коли ця шкода прихована, то це вже “інша історія”).

Це і є основним “стопом” на шляху до того, щоб стати “курсантом”. А якщо ще написати, що можуть бути проблеми із лібідо і іншими цікавими штуками в організмі, то більшість викине думку про стероїди.

Побічні ефекти від стероїдів контролюються і думка про їх шкоду “завищена”серед суспільства. Проблеми можуть бути, але ними можна керувати, максимально зменшити шкідливий ефект від них за допомогою регулярних аналізів і ПКТ.

Тобто виходить, що можна курсити, якщо робити ПКТ і здавати аналізи?

Відповідь – ТАК! Але, насправді, – це все набагато складніше, ніж здається….

Отже, підсумовуючи, можна сказати так: якщо ви бачите своє життя, як постійний режим і змагання, чіткий контроль над своїм тілом, постійні великі витрати на їжу, стероїди, і лікарський контроль, для вас немає нічого важливішого, ніж тріумф в ББ, тоді це для вас.

Якщо ви просто хочете мати нормальне тіло, переживаєте за здоров’я, не хочете здобувати висот в ББ, тоді качайтеся в натураху, а щоб домінувати

купіть собі мерседес. Це так само буде привертати до вас увагу.

На закінчення хочу навести кілька тверджень, які підкажуть чи можете ви починати гормональну гру чи ні.

1. Твій вік має бути більше 21 року.

2. Ти маєш мати достатньо знань.

3. Ти повинне мати гарний результат в натураху.

4. Ти маєш достатньо фінансів як на курс, так і на їжу,ПКТ і аналізи.

5. ТИ МАЄШ ЧІТКО РОЗУМІТИ, ЩО ОРГАНІЗМ РОСТЕ НЕ ВІД СТЕРОЇДІВ, А ВІД ПРАВИЛЬНИХ ТРЕНУВАНЬ, ЇЖІ І РЕЖИМУ. ААС – ЛИШЕ ІНСТРУМЕНТ.

І пам’ятай одну мудру фразу: “Якщо без стероїдів ти баран, то із стероїдами ти станеш супербараном!”.

Автор: Богдан Котик