Головна НОВИНИ Стали відомі імена нових ТОП менеджерів федерації IFBB України

Стали відомі імена нових ТОП менеджерів федерації IFBB України

4

Хто буде керувати оновленою федерацією IFBB вирішували цієї суботи, 17 березня, у Києві. Для цього скликали конференцію президентів обласних федерацій. Всього – 18 представників осередків із 26 існуючих.

В результаті новим Президентом IFBB України став Сергій Панадій. Головними керівниками стали троє інших відомих функціонерів: перший віце-президент Ігор Шепітко, та два віце-президенти Єгор Соловов та Вадим Мітрушин. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Єгор Соловов.

Поки тривають бюрократичні процедури, у федерації IFBB існує розкол. Частина функціонерів готується провести весняні змагання у Кременчуці (група Делієва), інша – у Харкові (група Панадія).

Тим часом на офіційному сайті IFBB України йдеться, що: “збори деяких представників бодібілдингу, що відбувались 03 березня та 17 березня поточного року не є легітимними і були проведені всупереч Статуту ГО «Федерація бодібілдингу України», попри дотримання встановлених норм і процедур за відсутності необхідних умов легітимності та відповідно кворуму більше 50% членів федерації для прийняття будь-яких рішень згідно з реєстраційними документами Федерації в Міністерстві Юстиції”.

Нагадаємо, днями Ігоря та Ірину Делієвих виключили із складу IFBB України.