Головна НОВИНИ Сергій Бурденюк: Рука від 34 см до 41! Як я досяг такого...

Сергій Бурденюк: Рука від 34 см до 41! Як я досяг такого результату за два роки

Той день, коли я вирішив зайнятися бодібілдінгом, став для мене фатальним. Фатальним в тому плані, що бодібілдинг кардинально змінив моє життя. Він змінив не тільки моє тіло, але і мою особистість.

Почалося все в жовтні 2010 р. Можливо, ви не повірите, але стимул до дії з’явився після того, як я переглянув черговий фільм з Жан-Клодом ван Даммом у головній ролі, де він у всю блищав своїми чудовими м’язовими формами. Я був вражений! Звичайно вам не важко здогадатися, що ж я вирішив в той момент) Я захотів мати такі ж м’язи.

Виникло питання: як це зробити? Я навіть не мав поняття у найелементарніших речах! Стало зрозуміло, що мені явно треба дізнаватися інформацію про все, що стосується бодібілдингу. І я почав день у день вбирати і обробляти інформацію з Інтернету, читати книги і консультуватися у компетентних людей.

Поступово, день за днем, все почало прояснюватися для мене, і я вже мав поняття про режим, базу, підходи, збалансоване харчуванні та інші нюанси.

До кінця 2010 року я вже володів достатніми знаннями, щоб почати вже займатися. Але виникло ще одне запитання: де тренуватися? Я живу в 15 км від міста, а після навчання відразу ж добираюся додому. З певних причин у мене просто не було можливості займатися в залі. Але я знайшов вихід.

Я купив пару розбірних гантелей, по 7.5 кг кожна, а разом можна було 15 кг накидати. Зробив лавки для жиму з непотрібних матеріалів, які валялися у мене у дворі, спорудив стійку для присідань і змайстрував штангу з брухту (замість грифу) і 4-х дерев’яних пеньків, які попередньо закріпив до лому. Спочатку я жав, тягнув і присідав з цієї штангою не більше 4-х разів. Але не заспокоївся, поки не дійшов до 15-ти повторень.

З січня 2011 р. почалися мої заняття бодібілдингом. Я зробив антропометричні виміри, які записав в тренувальний щоденник.

Загалом мій шлях почався. Я відмінно став рости! За перші 2 місяці я набрав 6 кг!

Січень 2011 Січень 2013
Ріст 175-76 176-78
Вага 64 82
Шия 35 41
Біцепс 34 41
Передпліччя 29 34
Груди 90 113
Талія 73 80
Таз 80 95
Бедро 52 63
Гомілка 34 41
Дельта (від плеча до плеча, замір із  спини) 48-49 58-59

2012 г. Жир в організмі 14-15%

Харчування за часом, вчасні тренування, сон за графіком стали невід’ємною частиною мого нового способу життя. Я не пив, не курив і не ходив ночами по клубах. Весь вільний час я присвячував вивченню все нової і нової інформації, що стосується бодібілдингу. Отримані знання застосовував на практиці. А якщо щось не давало результатів, то відразу ж з’ясовував причину, скрупульозно все записуючи в щоденнику.

Незабаром  придбав ще пару розбірних гантелей, по 20 кг кожна. Також купив гриф і бліни, що в загальній складності дало мені стокілограмову штангу. А ще через невеликий час придбав ще пару 22 кг гантелей. Під своєму дворі я спорудив турнік і бруси. Як не дивно, але все це обійшлося мені практично за копійки, якщо порівняти з цінами спортмагазинів.

Оточуючі стали помічати мене. Це чудово мотивувало. А вдома мої рідні помітили зміни в моїй особистості. Мої прагнення в досягненні цілей у бодібілдингу перейшли і на інші сфери життя.

Найважливішим днем у моєму житті стало 6 травня 2012 року. У той день я, як глядач, відвідав змагання з бодібілдингу. Це було Гран-Прі Поділля в м. Кам’янець-Подільський. До цього я бачив змагання лише на відеозаписах, але те, що я побачив наживо – це не передати словами! Я просто повністю проник тією ейфорією і азартом, який випробовували змагаються на сцені. У той момент я зрозумів, що теж хочу опинитися там, на сцені. З цього дня я з головою поринув у бодібілдинг.

Я став фанатиком. Я засинаю з думками про бодібілдинг і прокидаюся з думками про бодібілдинг. Я налягаю на всіляку літературу, яка мені може допомогти: фізіологія, біохімія, анатомія, дієтологія та інше. Відразу ж після пробудження вранці я дивився план на день: що я буду їсти, що я буду тренувати, що я взагалі буду робити для досягнення мети. Це здорово дисциплінує, коли є план дій.

Протягом двох років моїх занять мене всіляко підтримували мої рідні. Я їм глибоко вдячний за підтримку і розуміння.

Зараз у мене в планах виступити на змаганнях з бодібілдингу восени цього року. Це будуть мої перші змагання.

З лютого я нарешті почну займатися у справжньому спортзалі і склав докладний план дій на майбутній тренувальний цикл.

Під кінець скажу, що головне в цьому захоплюючому спорті, чи, якщо глибше висловитися, способі життя – це бажання і наявність мети, підкріплені вірою в себе і постійним дотриманням плану. Закохаєтесь в бодібілдінг, і він відповість вам взаємністю!

Сергій Бурденюк, спеціально для www.kulturizm.info

09.01.2013