Головна Інтерв'ю Роман Голосов: Завжди хотів бути здоровим дядьком!

Роман Голосов: Завжди хотів бути здоровим дядьком!

Кам’янець Хмельницький славиться тим, що у цьому невеликому містечку багато культуристів. Майже всіх молодих атлетів виховує тренер Сергій Ренке. Найчастіше цих хлопців можна побачити на змаганнях від федерації WABBA. З одиним із них, Романом Голосовим, ми познайомилися під час турніру у Львові.

roman golosov 01roman golosov 02

Коли почав тренуватися мені було 15 років

На той час я важив 60 кг при зрості 180 см. Я був жахливо худий. Хоча до того часу, поки захопився бодибілдингом, два роки займався боксом,  футболом і легкою атлетикою

Культуризм – це просто хобі, наркотик, без якого вже важко уявити своє життя. Я завжди хотів бути здоровим дядьком))

Перш ніж задумався про підготовку до змагань, тренувався три роки. Спонукали мене до цього, напевно, хлопці, які займалися у залі, в який я перейшов. Тоді там готувалися до змагань здається 4 чи 3 спортсменів. Це і мотивувало мене. Хоча, у цьому спорті в мене як такої цілі немає. Мені просто подобається і я тренуюся.

roman golosov 03roman golosov 04

Готувався до змагань як і всі, велосипед тут не придумаєш

А це багато кардіо, жахлива дієта, і важкі тренування. Результатом на останніх змаганнях відносно задоволений. Я став другим у категорії «20 років». Звичайно цього всього я б не досягнув без допомоги мого тренера Сергія Ренке!

В Кам’янці – Подільському побільшало бодибілдерів

Взагалі зараз стає модно вести здоровий спосіб життя. Гадаю, наше місто має змогу в цьому допомогти молоді. В Кам’янці тільки тренажерних залів вісім! А ще чимало інших секцій, спрямованих на інші напрямки.

Зі всіма виступаючими атлетам у Кам’янці – Подільському знайомий особисто. Майже у всіх нас один тренер, один зал, зі всіма гарні відносини. Взагалі, коли готуєшся до змагань, то набагато простіше робити це з кимось в команді. Тоді один одного підтримує, а це дуже допомагає.

Спостерігаю і за українськими культуристами. Цікаві Роман Ющенко, Андрій Кухарчук, та й усі, хто показує гарну форму!

roman golosov 06roman golosov 05

Рідні завжди підтримували і будуть підтримувати мої тренування

Зрештою, вони взагалі раді всім моїм починанням. Друзі теж поділяють моє захоплення. Дуже їм всім вдячний за це!