ЗмаганняНОВИНИРезультати
Результати Чемпіонату України з бодібілдингу UBPF 2017
Осінній Чемпіонат України з бодібілдингу UBPF відбувся у Києві 4 листопада. Нижче подаємо результати цього турніру.
Нагадаємо, KULTURIZM.INO побував також на цьому Чемпіонаті. Фото-звіт можна переглянути за цим посиланням.
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 11 | Кошман Богдан Владимирович | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 147 | Дидяк Ігор Володимирович | Кропивник Ив-Франк.обл | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 207 | Шкарупа Михаил Андреевич | Мелитополь Зап.обл | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 92 | Камзьол Дмитро Володимирович | Сарны Ров.обл. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 31 | Гришкевич Никита Дмитриевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
БОДИБИЛДИНГ МАСТЕРА ПОБЕДИТЕЛИ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 156 | Качанюк Андрей Владимирович | Одесса | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 49 | Неженцев Вячеслав | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 84 | Гонтарь Алексей Леонидович | Одесса | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 169 | Жаровиков Евгений Валериевич | Сарны Ров.обл. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 40 | Понурко Игорь Ярославович | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК до 175 см НАГРАЖДЕНИЕ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 198 | Горго Владимир | Житомир | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 166 | Востриков Максим Николаевич | Черкассы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 97 | Нестеренко Віктор Вікторович | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 3 | Набарди Бехруз Набарди | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 152 | Соломка Богдан Юрьевич | Ровно | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК 175-180 НАГРАЖДЕНИЕ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 183 | Соколов Владислав Владимирович | Днепр | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 100 | Багаев Владимир Евгеньевич | Одесса | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 138 | Демченко Дмитрий Игоревич | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 79 | Самойленко Александр Александрович | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 149 | Новицкий Виталий Андреевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК свыше 180 НАГРАЖДЕНИЕ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 192 | Лазор Михаил Витальевич | Херсон | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 78 | Маляренко Дмитрий Ильич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 153 | Сикачина Николай Александрович | Черкассы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 129 | Сидорчук Дмитро Володимирович | Луцк | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 8 | Ворона Владислав Витальевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
АТЛЕТИКФИЗИК ЖЕНЩИНЫ награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 23 | Шапаренко Марина Евгеньевна | Днепр | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 159 | Попова Любовь | Кривой Рог | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 176 | Походня Елена Викторовна | Сумы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 65 | Романюка Светлана Викторовна | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 7 | Осадчая Елена Тарасовна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ ЮНИОРКИ награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
финал | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 114 | Скакун Полина Игоревна | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 144 | Гуляева Полина Ивановна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 160 | Дзыгал Александра Александровна | Черкассы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 4 | Иванченко Марья Станиславовна | Буча | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 145 | Ковальчук Анастасия Николаевна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 35+ награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 95 | Волков Игорь Александрович | Васильков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 199 | Заяц Александр Александрович | Сумы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 58 | Прокипец Иван Анатольевич | Днепр | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК до 175 см награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 25 | Удовиченко Денис Евгениевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 74 | Дзюба Геннадий Александрович | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 54 | Пелюх Руслан Валериевич | Безлюдовка Харьк.обл. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 44 | Карасев Антон Александрович | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 52 | Ледяев Сергей Юрьевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ до 160 см награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
финал | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 101 | Половцева Александра Александровна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 81 | Мельник Илона Сергеевна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 37 | Байда Алеся Витальевна | Соколово Днепроп.Обл. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 47 | Фараджева Ольга Вячеславовна | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 154 | Левчук Ольга Ивановна | Хмельницкий | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 175-180 награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 77 | Эгамбердиев Иззатилло Иномович | Сумы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 172 | Лесков Володимир Володимирович | Винница | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 90 | Романюк Игорь Анатольевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 180-185 см награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 128 | Колпаков Вадим Константинович | Мариуполь | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 89 | Сытник Владимир Русланович | Одесса | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 204 | Лящовський Євген Богданович | Коломыя Ив.Фр.Обл | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 62 | Агарков Андрей Андреевич | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 102 | Яроцевич Станислав | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК свыше 185 см награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 130 | Яковенко Роман Иванович | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 13 | Стриха Руслан Валерьевич | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 175 | Слезко Игорь Станиславович | Сарны Ров.обл. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 136 | Волков Игорь Александрович | Васильков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 98 | Волков Антон Александрович | Васильков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
СПОРТМОДЕЛЬ ЖЕНЩИНЫ до 165 см награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 43 | Софинская Ольга Олеговна | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 99 | Москаленко Татьяна Петровна | Софиевск.Борщаговка | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 46 | Шипкова Инна Анатольевна | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 161 | Яковенко Юлия Васильевна | Чернигов | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 50 | Романюк Елена Валереевна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
СПОРТМОДЕЛЬ ЖЕНЩИНЫ свыше 165 награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 96 | Шостак Елена Сергеевна | Ирпень | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 69 | Чуйченко Ирина Сергеевна | Вышгород | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 150 | Ворона Юлия Юрьевна | Черкассы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 209 | Доскалу Диана | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 22 | Иванина Светлана Анатольевна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
СПОРТМОДЕЛЬ ЛЕДИ награждение | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | 55 | Москаленко Татьяна Петровна | Софиевск.Борщаговка | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 48 | Шипкова Инна Анатольевна | Харьков | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 122 | Иванина Светлана Анатольевна | Киев | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 182 | Тасанова Оксана Владимировна | Украинка | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 132 | Прокипец Екатерина Михайловна | Днепр | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ 160-165 см награждение | |||||||
место | номер | ФИО | Город | ||||
1 | 45 | Горобец Ольга Владимировна | Киев | ||||
2 | 111 | Караваева Мария Алексеевна | Киев | ||||
3 | 121 | Аникина Мария | Буча | ||||
4 | 194 | Беляева Наталья Викторовна | Одесса | ||||
5 | 168 | Аленгоз Регина Александровна | Днепр | ||||
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ 165-170 см | |||||||
місце | номер | ФИО | Город | ||||
1 | 6 | Саного Елена Юссуфовна | Киев | ||||
2 | 131 | Нифатова Инна Михайловна | Харьков | ||||
3 | 123 | Гергель Наталия Николаевна | Киев | ||||
4 | 9 | Питель Дарья Александровна | Днепр | ||||
5 | 36 | Фомичева Маргарита Сергеевна | Харьков | ||||
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ свыше 170 см награждение | |||
місце | номер | ФИО | Город |
1 | 5 | Гринкевич Ульяна Юрьевна | Каменец-Подольский |
2 | 148 | Скакун Полина Игоревна | Харьков |
3 | 189 | Дедуль Яна Юрьевна | Днепр |
4 | 30 | Иванченко Марья Станиславовна | Буча |
5 | 91 | Бойцова Валерия Олеговна | Киев |
ФИЗИКМОДЕЛЬ ЛЕДИ 35+ награждение | |||
місце | номер | ФИО | Город |
1 | 15 | Саного Елена Юссуфовна | Киев |
2 | 104 | Романова Любовь Александровна | Киев |
3 | 27 | Мирон Анна Игоревна | Киев |
4 | 174 | Калиниченко Татьяна Сергеевна | Северодонецк Луг.обл. |
5 | 106 | Яцышена Анна Анатольевна | Одесса |
ФИЗИКМОДЕЛЬ ЛЕДИ 40+ награждение | |||
Місце | номер | ФИО | Город |
1 | 105 | Мушинская Марина Станиславовна | Киев |
2 | 14 | Александрова Виталина | Киев |
3 | 191 | Литвиненко Ольга Сергеевна | Кривой Рог |
4 | 205 | Ефимова Ольга Ивановна | Киев |
5 | 57 | Прошкина Алевтина Владимировна | Киев |
6 | 195 | Черная Татьяна Ивановна | Каменец-Подольский |
БОДИБИЛДИНГ МУЖЧИНЫ до 80 кг награждение | |||
місце | номер | ФИО | Город |
1 | 32 | Сологуб Юрий | Харьков |
2 | 60 | Ковбаса Дмитрий Александрович | Киев |
3 | 87 | Сухарський Дмитро Михайлович | Киев |
4 | 20 | Простецкий Юрий Владимирович | Киев |
5 | 107 | Варпаховский Вячеслав Николаевич | Березань |
6 | 208 | Шкарупа Михаил Андреевич | Мелитополь Зап.обл |
БОДИБИЛДИНГ МУЖЧИНЫ до 100 кг награждение | |||
місце | номер | ФИО | Город |
1 | 173 | Потеряйко Роман Михайлович | Харьков |
2 | 155 | Качанюк Андрей Владимирович | Одесса |
БОДИБИЛДИНГ МУЖЧИНЫ свыше 100 награждение | |||
місце | номер | ФИО | Город |
1 | 67 | Ващенко Иван Викторович | Киев |
2 | 33 | Кошман Богдан Владимирович | |
3 | 206 | Мабедо Адольфо Мабедо | Винница |
4 | 108 | Вовк Федор | |
5 | 142 | Гонтарь Алексей Леонидович | Одесса |
6 | 190 | Бирюков Алексей Алексеевич | Сумы |
Категорія: Абсолютная женщины физик модел | ||
ФИО | Город | номер |
Горобец Ольга Владимировна | Киев | 45 |
Категорія: АБСОЛЮТНАЯ МУЖЧИНЫ | |||||
ФИО | Город | номер | |||
Эгамбердиев Иззатилло Иномович | Сумы | 77 | |||
Категорія: Абсолютная мужчины | |||||
ФИО | Город | номер | |||
Сологуб Юрий | Харьков | 32 |