Головна НОВИНИ Розкачалися: через величезні м’язи 29% бодибілдерів не можуть купити одяг

Розкачалися: через величезні м’язи 29% бодибілдерів не можуть купити одяг

Якщо ви міряєте на ринку одяг, і в цей час навколо завмирає торгівля, це значить, що вам доведеться добряче походити рядами базару, або ж бутіками. Насправді, людям з великими м’язами не так то й просто купити ту річ, яка подобається.

Як у джинси «дудочку» може поміститися гігантська бодибілдерська нога? Це, з одного боку, викликає посмішку, але, з іншого, великим людям іноді не цього. Адже гарно і у своєму стилі виглядати хоче кожен, а що робити, коли такої можливості фізично немає?! З одного боку є вихід: спеціальний одяг для бодибілдерів, але він спортивний і  підходить виключно для спортзалу чи дому.

Щоб дізнатися наскільки серйозною є ця проблема, на сторінках www.kulturizm.info ми провели опитування і ось результати:

У вас виникають проблеми із купівлею одягу?

Не завжди, але іноді бувають труднощі – 40%

Ні, я легко знаходжу для себе одяг – 31%

Так, усі розміри маленькі – 29%

Проголосувало: 501

Таким чином абсолютна більшість атлетів мають проблеми з потрібними розмірами. Подробиці ми розпитали у бліц інтерв’ю з виступаючими спортсменами.

Дмитро Сімак, м. Київ

Віддаю перевагу спортивному одягу, а з ним проблем немає. Натомість дуже важко підібрати потрібний розмір джинсів. Тому доводиться довго-довго ходити вибирати, а потім відношу в ательє, щоб підшили в поясі, бо часто речі бувають заширокі.

А от сорочки взагалі нереально купити потрібного розміру, бо всюди завузькі рукави. Влітку ходжу в тенісках, а взимку у регланах. Якщо був би потрібний офіційний одяг, то довелося б, напевно, шити на замовлення.

Андрій Подоба, м. Кам’янець-Подільський

Через нестандартну фігуру такі проблеми насправді є. Гадаю, такі проблеми є у всіх, хто довго та продуктивно займається бодібілдингом. Зазвичай найважче підібрати джинси та «строгий» класичний одяг. Натомість найлегше із спортивним одягом та взуттям. Найчастіше купую речі в магазинах та в інтернеті, а от на базар ходжу дуже рідко.

На замовлення доводилося шити костюм: піджак, жилет та штани, бо в магазині їх нереально купити. Краще шити на замовлення, бо не лише саму тканину та колір вибираєш, а й так виходить дешевше.

Людям, які фізично добре виглядають, личить будь-який одяг. Мені особисто подобається спортивний та більш строгий.

Кольори: темно синій, чорний, зелений, білий, червоний.

Віталій Вершинін, м. Харків

Я не такий вже й великий, щоб мати якісь серйозні проблеми з вибором одягу, а тим паче, щоб шити його на замовлення.

Щоправда, деякі проблемки є, і вони в основному стосуються вибору джинсів. Ось з цим дійсно велика проблема! Купити джинси – катастрофа! Років  2-3 тому я їх взагалі не носив, а нещодавно, перед Новим Роком  пощастило і я став володарем доброї пари 🙂

А так віддаю перевагу спортивному одязі, в основному це чорні кольори, особливо подобається в поєднанні з червоним. Ну, ще окремо червоний подобається.

Микола Котарєв, м. Тирасполь

Виникають проблеми з вибором одягу на нижню частину тіла, тобто, штани та джинси, а ще сорочки – вони або широкі в талії, або надто вузькі рукава, і не защіпаються на грудях.

Найважче купити речі на мій ріст, які б добре «сиділи» і не обмежували рухи. Простіше підібрати або спортивні речі, або стречеві. Якщо щось вибираю, то зазвичай в магазинах.

Стиль залежить від настрою: можу вибрати більш традиційний, стриманий, а можу й більш спортивний. Але не ношу сорочки, бо для мого росту в них надто вузькі рукава.

Повністю мені ще нічого не шили, але постійно доводиться вкорочувати штани чи джинси. Взагалі мало що на мене ідеально підходить за винятку майок.

Павло Мараховський, м. Одеса

Я б не сказав що є великі проблеми з речима. Працюю медиком, а для роботи мені потрібен тільки халат 58-ого розміру. Оскільки немає різниці, у що я вдягнутий під халатом, тож часто ношу речі для бодибілдерів.

Найважче купувати класичний одяг, я б сказав, що це навіть нереально. Через великий об’єм рук, грудей і стегон сорочки, піджаки і штани на мене просто не налазять. Якщо й купую костюм, то тільки під замовлення.

А ще важко вибирати куртки, бо руки майже у всі  ХХХL не пролазять), а якщо таки можу засунути руку, то стаю схожий на робота).

Натомість немає проблем з футболками, але якщо вони тягнуться.

Легше всього з речима, які призначені спеціально для нас, тобто бодибілдерські.

Купую одяг в різних місцях, тільки не на базарах. Находжу потрібні речі переважно в одному з торгових центрів Одеси. Люблю речі, які вільно лежать на тілі. У мене досить чутлива шкіра і через це не ношу синтетику та все, що може її подразнювати.

Люблю чорний, синій і червоний кольори. Дуже хочу класичний одяг, але через те, що весь час я або на масі, або на сушці, то й сенсу щось шити немає.

Микола Сергєєв, м.Сімферополь

Я звичайно не «супертяж», важу не дуже багато, але іноді такі проблеми зустрічаються 🙂

Класичний одяг за розміром підібрати практично нереально, тільки якщо шити на замовлення. Якщо купувати, то зазвичай доводиться брати все на кілька розмірів більше, а потім вшивати де треба і обрізати.

Купую найчастіше такі, які тягнуться, тоді багато проблем відпадає 🙂 Не вважаю себе «шмоточником» і сильно не слідкую за цим, але, напевно, віддаю перевагу більш виразному одязі.

Улюблені кольори – чорний, червоний.

Микола Чешков, м. Челябінськ (Росія)

У повсякденному житті  є проблема з вибором штанів чи джинсів – вони постійно рвуться).

Найлегше підбирати спортивний одяг широких розмірів в стилі хіп-хоп.

Сам вибираю одяг  в магазинах, а от в інтеренеті не дуже хочу купувати, бо не впевнений, що підійде розмір.

Віддаю перевагу  класичному одягу.

Поки що не доводилося шити одяг на замовлення, але в міжсезоння часто буває проблемою підібрати потрібні розміри у магазинах.