Головна НОВИНИ Питання – відповідь: чи гримуються темношкірі бодибілдери?

Питання – відповідь: чи гримуються темношкірі бодибілдери?

1539

Це запитання нам задала одна з наших читачок Алла. Жінка залишила у нашій сторінці Вконтатке таке цікаве

повідомлення:  «Ух, які Ви всі тут СПРАВЖНІ, побільше б хлопці на Вашу сторінку заходили …. Вибачте за тупість питання, але чисто жіночу цікавість не дає мені спокою … Запитала у знайомого-сміх не дав можливості йому відповісти мені. Дайте мені будь ласка: “Афроамериканці ПЕРЕД ЗМАГАННЯМИ НАНОСЯТЬ тоналки для чіткості М’ЯЗІВ (чорну, тілесну …), ЧИ НІ????????».

А й справді, наносять чи ні? Ми вирішили на це питання знайти відповідь і звернулися до відомих українських культуристів, які виступали на багатьох міжнародних змаганнях. Так ось, Алла, відкриваємо розгадку : = )

Андрій Кухарчук, бодибілдер, м. Львів

– Грим наносять усі, і навіть темношкірі. Єдине, що дуже чорні просто мажуться олією для блиску,  а так хороший грим ще нікому не нашкодив, навіть темношкірим))) Грим нічим не відрізняється у нас та у них, і жодної різниці у нанесенні немає. Колір шкіри і грим на ній не дає ніяких переваг.

 

Олексій Горішній, фітнес-атлет м. Черкаси

– З того що я бачив, то різниці немає. Використовують стандартний «дрімтан» двійка. У гримі всі приблизно однакові, ну може крапельку темніші. По суті жодних переваг.

Якщо і у вас є запитання, надсилайте їх нам сюди:  [email protected] і ми допоможемо вам знайти розгадки.

На фото: Мбомні Тіам Арістид із Одеси на Чемпіонаті України IFBB – 2011