Головна Тренінг Бодибілдинг Підйом гантелей на біцепс стоячи

Підйом гантелей на біцепс стоячи

Ця вправа у бодібілдингу є незамінною для формування біцепса.  Вправа може виконуватися як стоячи, так і сидячи. Ви можете також одночасно згинати дві руки, почергово одну, а потім іншу. Підйом гантелей на біцепс стоячи тренує середину, верх, низ біцепса, а також верх передпліччя.

Візьміть гантелі в обидві руки нейтральним хватом (долоні направлені одна на одну). Ноги на ширині плечей. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання,  підніміть гантелі до плечей. Як тільки кисті досягнуть рівня ліктів, починайте розвертати гантелі назовні. Не висувайте лікті вперед під час підйому. Стежте, щоб верхня частина руки залишалася нерухомою і була вертикальною. У вихідному положенні руки в ліктях ледь зігніть. Коли руки повністю випрямлені, потрібно докладати значно більше сили, щоб зрушити гантелі з мертвої точки, аніж коли руки злегка зігнуті.

Підйом гантелей на біцепс сидячи  під нахилом

Чому під нахилом? А тому, що виконуючи підйом гантелей на біцепс сидячи  під нахилом, порівняно невеликий нахил корпуса назад акцентує навантаження на середній частині біцепса: на початку і середині руху, і на верхній частині, – в кінцевій фазі підйому. Опершись спиною об лаву ви зможете виконувати  підйом гантелей більш концентровано і ефективно.

Підйом гантелей на біцепс сидячи (концентроване згинання)

Вправа виконується сидячи, ноги розставлені. Руку з гантеллю слід сперти об стегно, тулуб нахилений. Рука, яку будете тренувати, має бути розташована вертикально.

Якщо в момент виконання вправи м’язи в останніх повторах «відмовляються» працювати – допоможіть собі іншою рукою, не порушуючи при цьому положення тулуба і ніг. Не варто також при ускладненому підйомі відхилювати корпус назад. Продовжуйте виконувати вправу до того часу, поки не зробите потрібну кількість повторів для кожної руки. Не забувайте повністю випрямляти і згинати руки, щоб рухи були з максимальною амплітудою.

У бодібілдингу підйом гантелей на біцепс сидячи додає біцепсу кулеподібної  форми за рахунок розвитку об’єму його середньої частини. Цю вправу також можна виконувати стоячи.

________________________

читайте також:

Згинання рук на лаві Скотта у бодібілдингу

Вправа з гантелями на біцепс «молоток»

Підйом штанги на біцепс у бодібілдингу, або як накачати біцепс