Головна Атлети Пауерліфтер Микола Сергєєв: У моїй категорії в Україні немає конкурентів

Пауерліфтер Микола Сергєєв: У моїй категорії в Україні немає конкурентів

385

19-річний Микола Сергєєв є одним з найвідоміших пауерліфтерів не тільки рідного Криму, але і в Україну. У своєму молодому віці він перемагав у численних важкоатлетичних змаганнях не тільки в Україні, але і за кордоном. А таке всебічно розвинене і красиве тіло цього хлопця заслуговує на те, щоб стати мотиватором для багатьох його ровесників. Для www.kulturizm.info Микола розповів свою історію в силових видах спорту, труднощі у пауерліфтингу, особистий раціон харчування і не тільки.

Розпочав займатися спортом ще в 1998 р., конкретно пауерліфтингом – у 2004 р., в школі, у 8 класі. Першим тренером став майстер спорту СРСР з важкої атлетики Мухамедьяров Наріман Хайдарович. Пам’ятаю, коли перший раз прийшов у його зал мені було років 13, тоді відразу підняв 70 кг у жимі лежачи. Так і поступово зацікавився силовими видами спорту. У 2008 р. перший раз став чемпіоном України з пауерліфтингу (UDFPF). У цьому році став тренуватися в Горбунова В’ячеслава Анатолійовича (майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, президент Кримської Асоціації пауерліфтинг). Він став моїм тренером. З тих пір виконав вище звання Майстра спорту міжнародного класу, “завоював” понад 20 золотих медалей на Чемпіонатах (Кубках) Україна за різними версіями, близько 20 золотих медалей на змаганнях міжнародного рівня, Чемпіонатах Європи, Світу. Став рекордсменом Європи і Світу (Всього близько 28 рекордів Світу серед юнаків) за різними версіями. У своїй категорії (вага, вік) ніколи нікому не програвав.

Моє завдання – це залишити слід після себе, довести собі і всім, що ти сильніший, мотивувати інших. Я займаюся цим спортом не заради грошей. У нашій країні спорт практично не підтримується матеріально, всі “тримається” більше на ентузіазмі самих спортсменів.

Звичайно рідні і близькі не завжди поділяють мої погляди (адже це дуже небезпечний спорт), але все-таки, в кінцевому підсумку, намагаються підтримати мене. Я вирішив для себе і просто йду вперед, ні кроку назад.

У нас (у Криму) чудова команда, багато друзів, разом їздимо на змагання, а також багато інтересів окрім спорту. Це В’ячеслав Горбунов, Толік Сирків, Саша Бочкарьов, Максим Погас, Антон Бегалки, Олексій Лісогор, Сергій Ступін, Олег Горбунов, Настя Павлова, Женя Стефанова, Даша Бабкіна та багато інших, можна ще довго продовжувати …

У своїй віковій та ваговій категорії в Україні я не бачу конкурентів. На світовому рівні, звичайно, такі спортсмени є, але особливих проблем теж не бачу.

Я люблю також бодібілдинг. У мене не “класична статура як для пауерліфтера і,  цілком можливо, що найближчим часом виступлю на змаганнях з бодібілдингу. У пауерліфтингу я вже досяг майже всіх цілей, які ставив перед собою.

Пауерліфтинг та бодібілдинг це види спорту, які вимагають великих жертв. Вони дуже важкі як і у фізичному плані, так і в моральному. Щоб перемагати, бути сильним тільки фізично недостатньо! Це дійсно спорт найсильніших у всіх розуміннях …

Я дотримуюся дієт, вони залежать від того, який результат я хочу досягти. Зазвичай я «скидаю» багато ваги для категорії до 90 кг (іноді моя вага між змаганнями доходить до 98-99 кг), рідко виступаю до 100. Я намагаюся вживати менше вуглеводів і жирів, що до речі, не характерно для пауерліфтингу. Я харчуюся не менше п’яти разів на день. Але чіткого графіка, де все розписано до дрібниць, у мене ніколи не було. Завжди дивлюся по конкретній ситуації і коригую плани в процесі.

________________________________________________________________________________

Мій денний раціон приблизно виглядає так (7 прийомів їжі на день):

1. 5-6 яєць + 1 тарілка вівсянки + вітаміни;

2. Сир 200-250 гр.;

3. 1 тарілка брокколі або спаржі + рис 1 тарілка + м’ясо (або курячі грудки) 200 гр.;

4. (Перед тренуванням) фрукти, сік + креатин + білково-вуглеводний коктейль;

5. (Після тренування) амінокислоти ВСАА + білково-вуглеводний коктейль;

6. Риба чи м’ясо з овочами 300 гр + фрукти 200 гр;

7. білковий коктейль + вітамінно-мінеральний комплекс.

__________________________________________________________________________________

Рекорди Миколи Сергєєва:

Присідання 360 кг, жим – 280 кг, станова тяга – 270кг.

Офіційні рекорди Світу (IPA): Юнаки (до 19 років), дивізіон з допінг-контролем, вагова категорія до 90кг – сума 845, присідання 340, жим 260

________________________________________________________________________________

Микола Сергєєв. Довідка.

Рік народження: 1991, на даний момент 19 років

Країна, місто в якому живете: Україні, м.Сімферополь

Ріст: 180 см

Вага: 98-100 кг, виступаю у ваговій категорії до 90 кг (рідко – до 100 кг)

Професія: студент (економічний факультет)

Мої досягнення в силових видах спорту: Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон і рекордсмен України, Європи, Світу

Мої цілі у спорті: за великим рахунком, я вже досяг усього, чого хотів, залишилося тільки покращувати результати, рости далі:)

Спорт для мене: хобі, займає більшу частину мого життя

______________________________________

читайте також:

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»

Руслан Фурсов: «В тренажений зал ходить навіть моя мама»

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»