Головна НОВИНИ Микола Іжик: Щоб мати змогу тренуватися, довелося піти працювати на будівництво

Микола Іжик: Щоб мати змогу тренуватися, довелося піти працювати на будівництво

Усім привіт, я Микола Іжик з Ужгорода. Через кілька днів, 13 квітня буду вперше в житті виступати на змаганнях з бодибілдингу на Кубку Львівської області від IFBB. Зараз мені 20 років, а дебютувати планую у категорії юніори до 80 кг. Хочу поділитися з читачами www.kulturizm.info своєю історією у силовому спорті.

Регулярно тренуватися я почав ще в школі, у 9-му класі, після того, коли до нас в школу прийшов новий вчитель фізкультури, майстер спорту СРСР з самбо. Ось я зустрівся з ним і поговорив, він мені сказав щоб непогано б мені було займатися на турніках.

Так я тренувався майже щодня півтора року і досягнув непоганих результатів як для школяра: міг підтягнутися на перекладині 46 разів. З невідомих причин тренер помер, я перестав займатись і майже півроку нічого не робив. А згодом якось подивився фільм з Сильвестром Сталлоне «Роккі», який дуже мене мотивував і мотивує по сьогодні.

Згодом знайшов у себе в місті скромний зал за тренування в якому платив 30 грн. за місяць. Там  я займався рік, але хотів перейти у кращий, але не було можливостей. І я знайшов роботу на будівництві, заробляв гроші на тренування.

Разом з тим, поки ще займався в старому залі, вивчав літературу, читав книги з анатомії, фізіології, проглядав фільми з легендарним Арнольдом Шварценегером. До того часу, поки почав займатися в новому спортзалі, я оволодів навичками основ правильних тренувань та харчування.

В мене і по сьогоднішній день немає тренера який би допомагав грамотно тренуватися. Однак займатися із тренером – не дешево…

Проте я вирішив вперше в житті виступити на змаганнях по бодібілдингу які будуть 13 квітня у Львові. Мене дуже підтримують рідні батьки та рідний брат який тренується зі мною. Я їм глибоко вдячний за величезну підтримку і розуміння. В мене залишилось не так багато часу але я й надалі працюю на будівництві, щоб себе забезпечувати на харчування та  тренування.

Тренуюсь зараз в період підготовки до змагань майже щодня. Програму тренувань розписав я сам собі.

Харчування у період сушки в мене збалансоване, але інколи доводиться з’їсти більше вуглеводів ніж треба бо не вистачає фінансів на білкові продукти.

Пізніше розкажу про свої враження від змагань. Цей  буде мій перший турнір, я не знаю який рівень інших учасників, але я маю ціль виступити, а який буде результат – побачу. Відтак буде видно, що з цього вийде: чи буду продовжувати займатись для участі в інших змаганнях чи ні. Все для себе вирішу у Львові. Як би не було, залізний спорт залишиться в мене в крові це точно!!! Цей спорт не просто робить в людях красиве тіло, але розвиває моральні, розумові та людські якості.

Микола Іжик для www.kulturizm.info