Головна НОВИНИ Nicolas Vullioud – феноменальний швейцарський бодібілдер

Nicolas Vullioud – феноменальний швейцарський бодібілдер

1425

Йому лише 25, а цей культурист вже досяг світової слави та має тисячі шанувальників по всьому світу. Його фото масово поширюють користувачі соцмереж. Це – Nicolas Vullioud, молодий швейцарський спортсмен. Хлопець живе в 15 хвилинах їзди від Женеви, в невеликому місті.

Атлет робив свої перші кроки в спорті з 4-х років, займаючись художньою гімнастикою. Згодом займався футболом, але серйозна травма змусила його забути про цей вид спорту. Тоді з’явився у його житті фітнес.

Nicolas Vullioud 001

Неймовірно вражають його ноги. Вони фантастично розвинуті. Таких результатів вдається досягати не багатьом.

Попри світову славу цього культуриста, про нього інформації не так багато. Проте ми розшукали кілька його інтерв’ю, щоб дізнатися про нього більше. Публікуємо із скороченням.

Вага – 105 кг

Зріст – 165 см

Nicolas, ви пам’ятаєте свій перший тренажерний зал і чому ви  “підсіли” на бодібілдинг?

Спочатку я не хотів бути бодібілдером. Ходив в зал просто для задоволення. Але насправді, пішов в спортзал через серйозну травму, яку отримав граючи у футбол. Згодом випадково зустрів кілька людей, які дали мені можливість підготуватися до змагань. А потім зустрів свого теперішнього тренера Patrick Tuor. Він дав мені ту мотивацію і пристрасть, яка у мене є сьогодні.

Хоча мені завжди подобався фітнес і культуристи. Коли я був молодший, вже тоді дивитися відео з  Джеєм Катлером та Ронні Колеманом. Я був зачарований.

Nicolas Vullioud 005

Як довго ти тренуєшся і як?

Це залежить від періоду. Але в цілому проводжу по 2 години в тренажерному залі. Так майже кожен день, іноді менше. І у мене також є кілька кардіо сесій на тиждень. Це в міжсезоння. Коли я перебуваю на стадії підготовки, режим залежить від мого тренера. Але тренування інтенсивні.

Щодо харчування: скільки калорій ви їсте в день і як вони розділені?

Я буду чесним щодо харчування: ніколи не розповідаю ніяких подробиць. Це не секрет. Я роблю так, бо поважаю роботу свого тренера. Все розповісти – це не професійно.

Nicolas Vullioud 003

Чим для вас є бодібілдинг?

Бодібілдинг як школа. Ви навчитеся поважати людей, навчитеся слухати людей, і дізнаєтеся, як працює ваше тіло. Цей вид спорту змінює свідомість і допомагає мені ставати кращим кожного дня.

Що є у вашому житті окрім тренувань?

Я люблю все, що пов’язане з цим видом спорту. Це щось глобальне. Люблю готувати. Цей вид спорту вчить цінувати прості речі. Я намагаюся залишатися на зв’язку зі своїми друзями, бачити мою сім’ю, тому що мені це потрібно для психічної стійкості.

Де ви бачите себе через 10 років?

Ну… досить важко сказати, тому що я роблю крок за кроком. Моя мрія отримати картку професіонала. Я вірю в те, що роблю, і вірю в свого тренера. Так, упродовж наступних десяти років хочу перебувати на сцені поруч з кращими профі. І чому не на сцені Олімпії? Здається, претензійно, але я думаю, що важливо мати високі цілі, в іншому випадку залишуся назавжди на тому ж рівні.

Nicolas Vullioud 002

Наскільки відрізняється ваше життя від ровесників?

Я не п’ю алкоголь, їм одні і ті ж страви кожен день. Не ходжу на вечірки, сплю по годинам. Ходжу кожен день в тренажерний залі, і не намагаюся шукати виправдання. Я вже тренувався з температурою, будучи хворим. Але якщо хочу стати професіоналом, я повинен робити це.

Наскільки важливо для культуриста мати спонсора?

Дуже важко без спонсора. Його важко знайти, і знайти серйозного. У Швейцарії це дуже нелегко, життя дуже дороге. Проблема очевидна. У деяких людей є спонсор , але насправді вони не спортсмени. Натомість справжнім талановитим спортсменам ніхто не допомагає.  Я знаю, що це іноді трохи несправедливо.

Бодібілдинг допоміг вам у житті?

Бодібілдинг не допоміг в житті. Він змінив моє життя. Змінився спосіб життя, моя особистість, моя поведінка. Це дуже важко пояснити, але. Це те, що мені потрібно, щоб бути щасливим на 100%.

Nicolas Vullioud 004

Ваша порада молодому бодібілдеру, який дивиться на вас?

Це було б надто претензійно давати поради людям. Тому що я сам повинен вчитися і вчитися. Тому  моя порада: наполегливо тренуватися, вірити в те, що ви робите і слухати людей. Дуже важливо залишитися відкритими.

Джерела: risingmuscle.com, culturismoitaliano.wordpress.com
https://culturismoitaliano.wordpress.com/2015/11/24/intervista-a-nicolas-vullioud-quadzila-team-tuor/
http://risingmuscle.com/interviews/global-profile-nicolas-vuilloud/