Головна НОВИНИ Невгамовний атлет Dan Harding: фітнес розбишака

Невгамовний атлет Dan Harding: фітнес розбишака

Так, у цього хлопця в Instagram зараз понад 50 тисяч підписників. Ми передивилися відео, яке знімає цей хлопець і саме тому вирішили так назвати цю статтю. Dan Harding назвичайно енергійний, говіркий, веселий і справді невгамовний. Так, це я суб’єктивно написав, але дозвольне поділитися емоціями.

Dan Harding 055

Чому про нього пишемо? Хлопець позиціонує себе як фітнес модель.  А останні його фото сесії привертають увагу сотень шанувальників залізного спорту.

Dan Harding 02Dan Harding 044

Отже, Dan Harding народися в Великій Британії. Йому сьогодні 25! Так, він фантастично зберігся, бо виглядає значно молодшим.  «Я пишаюся тим, що добре вихований і ввічливий», – каже атлет.

Dan Harding 01

Dan почав тренуватися, коли йому був 21 рік, будучи худорлявим хлопцем.

Значна частина його торсу вкрита яскравими татуюваннями, які запам’ятовуються та привертають велику увагу. «Мої перші татуювання – це були китайські символи на лівій руці.  Я їх зробив, коли мені виповнилося 18-ть.  Вони призначені для позначення сім’ї, любові і миру», – каже атлет.

Dan Harding 7

Моя улюблена цитата: “Якщо ви хочете домогтися успіху, так сильно, як хочете дихати, то ви будете його мати. – Це написав Ерік Томас. – Я відчуваю, що ця цитата не просто спрямована на фітнес-індустрію, а й для всіх, хто хоче чогось досягти в житті».