Головна НОВИНИ На вихідні до Львова на змагання з’їдуться відомі стронгмени України

На вихідні до Львова на змагання з’їдуться відомі стронгмени України

12

10-11 березня у Львові відбудеться Чемпіонат для стронгменів вагової категорії до 105 кг. Це перші такі змагання у Львові та Україні.

«У світі такі чемпіонати проводяться постійно. Думаю, що ми достойно проведемо цей захід, бо у нас є достойні спортсмени, варто навіть згадати наших чемпіонів Сергія Конюшка і Віталія Герасимова. Крім того, участь у Чемпіонаті візьме 15-річний важкоатлет зі Львова Орест Пилип’як, який нещодавно у Донецьку встановив рекорд, піднявши колоду вагою 127 кг. Він є найсильнішим школярем України», – розповів www.kulturizm.info голова Львівської обласної федерації стронгмену України Володимир Рекша.

За прогнозом атлета у Львові виступить приблизно 30 українських богатирів. З цих спортсменів виберуть десять найкращих.

10 березня змагання відбуватимуться у спорткомплексі «Україна» вул. Мельника, 18.

Програма змагань: «Кваліфікація»: І – арм-овер-арм, ІІ – естафета (кантування колеса 320 кг 3 рази + фермер 115 кг 20 м), ІІІ – лог-ліфт (100 кг на рази за 1 хвилину).

11 березня змагання відбуватимуться у спорткомплексі ринку «Південний» вул. Щирецька, 36.

Програма змагань: «Фінал»: І – естафета (качка 180 кг на 20 м + 3 мішки по 100 кг на 20 м), ІІ – лог-ліфт на максимум (3 підходи), ІІІ – тяга платформи на рази, ІV – крусіфікс 12 кг, V – фермерська прогулянка (130 кг на 40 м), VІ – дамбл (80 кг на рази за 90 сек).

Призовий гонорар: 1-10 місце – 1000 грн.

В рамках Чемпіонату відбудеться «Вечір рекордів», під час якого троє відомих українських богатирів спробують перевершити власні досягнення і встановити нові рекорди.

Ведучий шоу – Василь Вірастюк.

Вхід вільний.

На фото: Володимир Рекша та Орест Пилип’як