Головна Змагання Анонси На вихідних у Києві відразу два великі турніри з бодібілдінгу

На вихідних у Києві відразу два великі турніри з бодібілдінгу

Культуристи зі всієї України мірятимуться м’язами у столиці цими вихідними, 20-21 травня. Федерація UBPF організовує традиційний весняний Кубок України з бодібілдингу та нову для України подію – Кубок Чемпіонів. Ці два турніри пройдуть на одній локації.

Купити квитки на змагання можна на офіційному сайті організаторів.

20 травня. Кубок України з бодібілдингу UBPF 2017

Змагання традиційно пройдуть в одному з кращих залів столиці – ДК КПІ, – що вміщає близько двох тисяч глядачів.

В рамках турніру очікується участь близько двохсот спортсменів, які виступлять в більш ніж 20-ти номінаціях. Будуть визначені Абсолютні Чемпіони: серед чоловіків – в бодібілдингу, серед жінок – в фізікмоделях.

21 травня. Кубок Чемпіонів 2017

Кубок Чемпіонів проводиться Лігою атлетизму України за участю федерацій UBPF І NAC Ukraine, а також командою VL PRO TEAM як перший елітний комерційний турнір для топ-атлетів і моделей найвищого рівня, з подальшим залученням цих спортсменів до подальших виступів на міжнародних турнірах Супер-серії PCA BodyPower.

Організатори кажуть, що такий формат змагань для України – новинка.

До участі допускаються атлети, які у попередніх сезонах були абсолютними чемпіонами у своїх категоріях, чи призерами чемпіонату Європи, або ж  фіналістами Чемпіонату Світу. А також, за особистим запрошенням Оргкомітету, можуть взяти участь переможці та призери Кубка України UBPF 2017 категоріях «бодібілдинг» і «фізик-модель».