Головна Інтерв'ю Микола Столяренко: «У майбутньому не хочу бути великим «монстром»

Микола Столяренко: «У майбутньому не хочу бути великим «монстром»

Микола Столяренко – 18-річний бодиділдер-новачок із Житомира. Минулого року хлопець вперше в житті виступив на змаганнях з культуризму. За його словами, це сталося зовсім випадково, бо виступати на одній з сцені з іншими бодибілдерами раніше навіть не думав. Це принесло Миколі задоволення, досвід і поштовх для досягнення нових результатів.

Сьогодні про свою участь у перших змаганнях з бодибілдингу, тренування та плани на майбутнє на www.kulturizm.info розповів сам Микола Столяренко.

Спортом я почав займатися з 12-ти років, коли мене тато записав у секцію рукопашного бою. Я тоді виграв свій перший турнір чемпіонату області у своїй вазі. Потім поступив у коледж і залишив на якийсь спорт. Вже коледжі з однокурсником десь рік займався боксом, а недалеко, на другому поверсі, був спортзал ми почали з ними ходити в зал) і ось так мене «затягнуло»:  сподобалося, хотілося бути більшим, гарнішим і сильнішим. Відповідно бокс відійшов на другий план.

Тренуюся в основному сам. Але консультуюся з тренером Віктором Шумінським і друзями в яких більше досвіду.

Займаюся виключно для себе, але не проти й виступати. Один раз виступив і дуже сподобалося, нові емоції, адреналін… )

На перші свої змагання я потрапив так: до мене якось влітку підійшов Віктор Шумінський, сказав що я непогано виглядаю і запропонував виступити. За три місці до змагань я почав активно тренуватися. До того часу про жодні змагання я навіть не думав.

Під час підготовки до змагань я тренував окремі групи м’язів, змінилася кількість вправ, повторів і підходів. Стало удвічі важче тренуватися, адже були важчі тренування. Найважче пережив «сушку» вперше це просто жах! ) Хоча я її трохи порушував.

На перших змаганнях я дуже хвилювався. Думав, що нічого не вийде, але мене підтримували друзі – Олександр Пасічник (посів третє місце в категорії до 80 кг ) і чемпіон Житомира Павло Нестерук, з якими я товаришую і готувався до змагань.

У моїй віковій категорії було вісім конкурентів. В юніорах я посів 4-те місце, а у ваговій категорії 5-те. Я був задоволений результатом як на перший раз, а крім того велике задоволення приніс сам факт того, що я виступив.

Моїм конкурентом на змаганнях у Житомирі вважаю Павла Стера: він низького росту з тунелями у вухах. Хотілося б з ним позмагатися.

Мої батьки спочатку казали що через бодібілдинг у мене може бути багато травм і ставилися більш негативно до цього, а після того, як виступив на змаганнях їхня думка змінилася: цікавляться, підтримують і навіть дають гроші на спортивне харчування.

Цієї весни буду знову виступати. Раніше тренувався тричі на тиждень, тепер буду чотири, щоб встигнути підготуватися.

Бодибілдер Іван Ващенко: «Виступаючи від WABBA і IFBB я отримав безцінний досвід»

Я був задоволений результатом як на перший раз, а крім того велике задоволення приніс сам факт того, що я виступив

Мої тренування виглядають так:

День 1: спина/груди/прес

День 2: біцепс, трицепс, плечі

День 3: ноги

Не люблю робити станову тягу, але вона мені потрібна, тому змушую себе робити те, що не подобається,  не люблю французький жим. Зате із задоволенням роблю жим из-за голови та жим лежачи, жим Арнольда.

В мене добре розвинуті руки, а от відстають ноги і спина. Найбільше відстають ноги.

У майбутньому не хочу бути великим «монстром». А взагалі ідеал – це фігура мого друга бодибілдера Саші Пасічника, хоча вищим зразком для мене є Лі Пріст у молодості.

Крім спорту маю багато хобі. Наприклад, пен спіннінг – коли спеціальні ручки крутять між пальцями, а ще люблю йо-йо. Ну і не проти повисіти на турніках.

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info

___________________

читайте також:

ЕКСКЛЮЗИВ. Іван Фрейдун: «Я не вірю в мій позитивний результат допінг контролю!»

Олексій Горішний: «Свої титули треба використовувати»

Андріан Поліщук – меценат львівсього бодибілдингу (відео)