Головна НОВИНИ Майстер-класи із позування для спортсменок «фітнес-бікіні» проведуть у Львові

Майстер-класи із позування для спортсменок «фітнес-бікіні» проведуть у Львові

Спортсменка Наталія Грибовська проведе у Львові майстер-класи із позування для учасниць категорій «фітнес-бікіні». Два заходи відбудуться у вересні та жовтні на базі Школи Фітнесу KULT, яку восени запускає проект KULTURIZM.INFO.

«Щосезону у багатьох спортсменок, а особливо у новачків, виникає потреба «підтягнути» практичну частину позування. Адже грамотне представлення себе на сцені фітнес-змагань – це чи не головний ключ до успіху. Саме над цією практичною частиною ми будемо працювати з тими, хто прийде на ці події», – розповіла Наталія Грибовська.

На майстер-класах детально розбиратимуть кожну позу, помилки та можна буде отримати персональні рекомендації.

«Наталія Грибовська підготувала до фітнес-змагань чимало спортсменок, а ще провела десятки консультацій. Вона добре знає свою справу та має чимало позитивних відгуків уасниць турнірів. У Школі Фітнесу KULT ми проведемо ці заходи як для тих, хто дебютуватиме на осінніх турнірах, так і для тих, хто прагне удосконалити свої знання та познайомитися із суперницями ближче», – розповів керівник KULTURIZM.INFO Андрій Бурда.

Час та місце майстер класів із позування для фітнес-бікіні буде відомо найближчим часом. Вже зараз відкрита реєстрація за цим посиланням.

Довідка. Школа Фітнесу KULT у Львові – це місце, де провідні фахівці України вчать худнути, набирати м’язову масу, підвищувати свої спортивні показники та просто добре виглядати. Ми доступно ділимося знаннями, які кожен може використати для досягнення власних цілей та прогресувати.

А ще організовуємо регулярно зустрічі, семінари та майстер класи з провідними атлетами, фітнес-знаменитостями та фахівцями із здорового способу життя.

Школа Фітнесу KULT є проектом фітнес-порталу  KULTURIZM.INFO, що вже вісім років працює в Україні.