Головна НОВИНИ Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодибілдинг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 4. Нова...

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодибілдинг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 4. Нова хвиля розвику

www.kulturizm.info  продовжує серію публікацій історії українського бодібілдингу відомого культуриста-ветерана  з 50-річним стажем Беспаленка Василя Івановича.

частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7, частина 8

Ні що не стоїть на місці в цьому світі, як і в нашому випадку з сфера тілобудови. Посаджене зерно проростало. А оскільки посаджено було на «безгоспному полі», то проросло безгосподарським, нічийним. З кінця 90-х, початку 2000-х помалу в цій області почав спостерігатися справжній бум! Фітнес – центри стали рости як гриби після дощу. Без жодних вказівок партій та уряду! Без жодної реклами! Без агітації і пропаганди!

По правді, це було і є, чисте мавпування прикладу заходу. Але там, на заході в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Австралії, Європі, Прибалтиці – це був закономірний, природний процес. Там Бодібілдінг і Фітнес виростали природним процесом, були природною частиною суспільства, культури і підтримувалися державою. У нашому ж пострадянському просторі було по-іншому, ті прихватизатори, які «накосили» бабла фурами, вагонами, боїнгами. А їх, бабло, потрібно було кудись прилаштувати, легалізувати. Ну хоч тут клятому бодібілдингу пощастило! Відмивання пішло на створення модних, сучасних, круто оснащених, за останнім словом світових стандартів Фітнес – центрів!

І зауважте, ніхто взагалі не спромігся запитати у цих доморощених акціонерів, благодійників, меценатів, звідки дровишки? І з якого такого саме дива, виникла ця сильна любов, до бодібілдингу та фітнесу?

А до речі, для того щоб обладнати по скромному Фітнс-центр, тільки тренажерним обладнанням необхідно вкласти півмільйона доларів!

Можливо ці добрі люди мали хоч якесь відношення до тіло будівництва, до фітнесу? Можливо, вони причетні до розвитку в нашій країні цих популярних видів спорту, ну хоч яким не будь чином, хоч яким не будь боком?

Так! Ми говоримо про сучасні фітнес – центри, мода на які захлеснула сучасне суспільство. Ми любителі спортивного так і оздоровчого бодібілдингу і фітнесу, професійні функціонери, спортсмени, офіційні громадські Федерації та Асоціації цих видів спорту, спортивні товариства і клуби, державні міністерства і комітети спорту, вправі запитати у «новоявлених родичів» – Who is who?

Вже тепер всі стали заручниками підприємницького бодібандитизму і бодідибілізму. І необхідно хоч комусь про це сказати!

Оскільки, по суті, будучи дуже і дуже далекими від самої ідеї оздоровчого Фітнесу, ви Панове, до тупізму примітивні і абсолютно сліпі в суті і розумінні справжнього стану речей.

Ось так дорогі Бодибилдери і Фітнесісти! Нас мають у всіх позиціях обов’язкової та довільної програми. І з усього видно, будуть мати вічно. Бо по генетичній своїй суті, ці заплічники і нахрапникиі будуть паразитувати на тілі нашого спорту, без докорів совісті, бо вона у них не передбачена. Адже по суті своїй вони так сформувалися, все, що існує в матеріальній Всесвіту належить тільки їм! Інакше бути не може, інакше не буває! Вони не обробляють і не вирощують – вони збирачі плодів вже дозрів, до них кимось створених, кров’ю і потом напрацьованих.

тепер всі стали заручниками підприємницького бодібандитизму і бодідибілізму

Запитати кожного з них, а яким боком вони причетні та мають відношення до Бодбілдінгу і фітнес, до його розвитку, функціонування? Достеменно невідомо з історії бодібілдингу і фітнесу, щоб ці високоповажні прихватизатори були хоч коли ні будь спонсорами атлетів, спонсорами федерації бодібілдингу та фітнесу, спонсорами асоціацій, спонсорами національних збірних команд. Що, вони дали коли ні будь, хоч копійку, на розвиток спорту який так нахабно і безапеляційно експлуатують? Можливо, вони допомогли хоч курям на сміх обладнати ЖЕКівськими (за місцем проживання) клубам (УДЮМК)? Можливо, вони допомогли з інвентарем школам інвалідів, а цим дітям інвалідам так необхідно було б мати у своєму спортивному залі хоч пару тренажерів для відновлення рухової функціональної активності?

Ні! Ні! Ні! Ні!

Вони знають тільки себе, свою кишеню свій особистий інтерес, своє особисте задоволення! Держава виглядає в цьому питанні ні чим не краще! Вона ніколи не сприяла розвитку цього виду спорту і не збирається сприяти. Ще недавно «господарям», які зібралися  відкривати фітнес-центри, необхідно було в установленому порядку одержати ліцензію, представивши необхідні документи. Тепер ліцензування скасовано, можна і без нього. Шлях до «здоров’я» став доступнішим і простішим! Шлях до «благородного збагачення» теж. Отримуємо дозвіл на право ведення комерційної діяльності, оздоровчого напрямку і вперед! Достатньо мати приміщення та хоча б 100 000 $. на обладнання. Закупити круті тренажери. Найняти за смішні копійки інструкторів, навіть без спеціального спортивного освіти. Таких собі безробітних від спорту, які біля бодібілдингу та Фітнесу і близько не стояли. Тобто по-факту і по суті не є фахівцями бодібілдингу та Фітнеса. Продати Вам, очманілому від щастя (слідувати моді) і обдуреному від незнання «пільговий», «аукціонний» абонемент, в країну швидкої і неминучої згодом, інвалідності.

Вони без зайвої скромності називають себе «чайниками» і тут же оплачують навчальні курси та Конвенції. Це для того, щоб отримати елементарні примітивні знання про організацію бізнесу Фітнесу і приступити до заробляння бабла. Не фізик, не ядерник, а робить собі водневу бомбу? Двірник і сантехнік купили собі по скрипці Страдіварі і мають намір грати сольні партії в оркестрі Великого театру (без музичної освіти)?

А кому Ви довірите своє здоров’я і життя? Професору, академіку теоретику хірургії, який тільки читає лекції з кафедри мед університету. Або рядовому хірургові практику, клінічної лікарні, який все життя щодня оперує тяжкохворих і рятує їм життя?

Як і в якій державі могло статися, що люди, які не мають жодного відношення до певної галузі раптом стали його «затятими» прихильниками?

На заході в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Австралії, Європі, Прибалтиці Бодібілдінг і Фітнес виростали природним процесом, були природною частиною суспільства, культури і підтримувалися державою

Мовчить Міністерство спорту України? А тепер відділ спорту, при Міністерстві освіти?! Відділ міні освіти, який курує як мінімум 50-ти олімпійськими видами спорту! Європейської за величиною країни! Де замість державних голів, величезні державні дупи. Ось такі результати і будуть у наших спортсменів на Олімпіаді! Ну й добре! Ми і так займаємо 154, а може і 254 місце, за рівнем розвитку, серед інших нерозвинених світових країн. Знову Олімпіаду виграємо за рахунок голого фанатизму та ентузіазму загорнутих спортсменів. Спортивні діячі професіонали – мовчать, біографії псувати собі не бажають. Вони все життя в цьому болоті. Свої звання заслужених і всенародних отримали, їм є що втрачати. А король і далі голий, а тепер ще й голодний.

Виходить, маленькі країни – здібніші величезних Непорозумінь!

А це все тому, що у нас себе ні хто, по-справжньому не поважає. Суцільний випендрьож і самолюбування. Йдуть в дрімучий невідомий до селі ліс, без карти, без компаса, без води, бутерброда, друзів, які знаються на природу лісу, без знаючого і досвідченого провідника. І порад ні в кого питати не збираються ….

Мовчить Міністерство здоров’я. Вони не мають відношення до видужуючих хворих. Адже медицина не береться зцілювати першопричину хвороби, а намагається на певний період заліковувати її наслідки. Їй навіть вигідно, що після тренажерних залів, пацієнтів у них додасться. Вони до патентування і ліцензування фітнес-центрів відношення і повноважень не мають! І взагалі, їх спочатку вчать, з великим негативізмом відноситися до спорту і всяких там оздоровчих системам. Все добре! Аптек на багато більше ніж хлібних магазинів! І тенденція до їх зростання не припиняється! Скоро медикаменти будемо їсти замість хліба! Це всіх влаштовує! Особливо цей злочинний синдикат «Фармакологи енд Медики». Ці виробляють, ці розводять! Тепер вартість ліків за захмарнимм цінами.

Тримайтеся трудівники міст і сіл! Ви стали заручниками цієї кричущого безвиходу!

Навіть якщо інструктор фітнес-центру має диплом інституту фізичної культури, це ще зовсім не означає, що він фахівець бодібілдингу та фітнесу

Потенційний клієнт – прислухайтеся до матінки правди! Навіть якщо інструктор фітнес-центру має диплом інституту фізичної культури, це ще зовсім не означає, що він фахівець бодібілдингу та Фітнесу. Ще раз! Вжодному навчальному закладі Світу  таких спеціалістів не готують!

У всьому СНД тільки в Санкт-Петербурзі існує коледж імені Вейдера створений все тим же легендарним Володимиром Івановичем Дубініним.

У Латвії, Даугавпілсі – проходять міжнародні курси, які організовує Всесвітня Федерація Фітнеса (WFF; WBBF). Ось і все! Всі інші Фітнес Конвенції, як голосно б вони не називалися і де б не проводилися чистої води плагіат. Це ті ж ділки від заробляння грошей. Бо теж до офіційно зареєстрованим федерації бодібілдингу та фітнесу жодного відношення не мають! Поцікавтеся, чи мають вони державну реєстрацію спортивної, або громадської організації Фітнесу!?

І навіть якщо у вищому спортивному навчальному закладі є спеціалізація Бодібілдінг, це теж плагіат, бо навчають там «бодібілдингу» люди не мають ні якого поняття і відношення до цього спорту! А швидше за все, це недруги і недоброзичливці!

Автор: Василь Беспаленко