Головна НОВИНИ Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодибілдинг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 5. Незнаючий...

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодибілдинг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 5. Незнаючий Незнайка

www.kulturizm.info  продовжує серію публікацій історії українського бодібілдингу відомого культуриста-ветерана  з 50-річним стажем Беспаленка Василя Івановича.

частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7, частина 8

А культуризм себе виправдовував, виправдовує і буде виправдовувати. Природа у нього така і удача! Він приносить людям задоволення, самодостатність, здоров’я, красиве, гармонійно складене тіло. Ваш вибір, панове бізнесмени, був дуже вдалий!

А. Тут нам бачиться, винен непідприємницький, недалекоглядний альтруїзм братів Вейдерыв, засновників всесвітнього спорту тілобудови. Це вони повинні були в правовому, юридичному, законодавчому аспекті застовпити своє право і право спорту тіла, давши йому генетичний статус, і захистити, таким чином, від вірусу чужорідних зазіхачів.

Висновок – не відбулося «патентування авторського права» Інтернаціональної Федерації Бодібілдингу (IFBB), на право створення (всякими іншими) тренажерних залів і фітнес-центр.

Б. Явно «свердлить» непрофесіоналізмом і від державних органів влади.

Забезпечити фінансування виду спорту в країні вони не здатні! Немає коштів. І немає мізків. Давати ліцензії на створення фітнес-центрів у них повноважень і клепок знайшлося! А подумати трохи і зобов’язати власника, який здуру береться організовувати бізнес, до якого він немає відношення, оплачувати хоча б 1% від доходів на рахунки федерації бодібілдингу та фітнесу, (на розвиток в країні, цього виду спорту) – справа через, цур, загадкова! Не доганяють!

Що б займатися на професійному рівні будь-яким питанням, необхідно, що б вирішенням цих питань займалися професіонали (а не дилетанти!).

Ось вам кошти на розвиток федерацій, проведення змагань, підготовки спортсменів, формування національних збірних команд країни! Делегування їх на Чемпіонати Європи та Світу!

І якщо в одну з ночей Ви (вибачте) помрете, від тренувального перевантаження, то ніхто навіть не здогадається, чому це сталося

Ну, а тепер ми звернемося до потенційного, звичайно з розчепіреними пальцями клієнта вітчизняних фітнес-центрів!

Шановні клієнти! Зверніть свою увагу на ту обставину, що …..

Жоден ВНЗ, жоден навчальний заклад України, Молдови, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Росії і т.д. так само як і Франції, Великобританії, Німеччини, Італії, Греції, Швеції і т.д. США, Канади, Австралії не випускає і ніколи не випускав жодного дипломованого фахівця бодібілдингу та фітнесу!??? Це достовірний факт! Так хто ж Вас тренує? Ви собі таких запитань не задаєте? Ви довіряєте адміністрації центру!? Поцікавтеся хто ж вони за фахом? Вам пощастить, якщо тренером виявиться відомий атлет бодібілдер з достатнім практичним стажем і досвідом роботи.

істинний тренер - інструктор - сучасного фітнес-центру - це дипломований фахівець бодібілдер, який сам не курить, не вживає алкоголь, тренується на досягнення результату

А в основному інструкторами у фітнес-центрах працюють молоденькі дівчатка і хлопчики, (такими їх бачать власники). Без знань методики силових тренувань і не мають бодай якогось практичного досвіду. Вони можуть мати диплом університету фізичної культури, але за фахом бути (гірськолижниками, футболістами, тенісистами, плавцями, шахістами, і пр.) Або молоді люди, що мають лише сертифікат фітнес конвенції, пройдені тижневі курси! Вас можна привітати!

Виняток становитимуть професіонали, спортсменки гімнастки, закінчивши вищий спортивний вуз. І якщо такі ведуть аеробіку, степ-аеробіку, пілатес, інші види аеробіки. Ви можете з упевненістю довірити їм своє здоров’я!

Істинний дипломований фахівець і істинний тренер – інструктор – сучасного фітнес-центру – це дипломований фахівець бодібілдер, який сам не курить, не вживає алкоголь, тренується на досягнення результату, атлет який має біцепс не менше 43см, у дівчат талія не менше 58-62 см. У такого достатньо і теоретичних, наукових знань, а найголовніше те, чого не має ні хто – досвід роботи зі своїм тілом, який він може передати іншим.

Буде зовсім не погано, якщо до цього, він ще постійно бере участь у змаганнях і є призером, чи чемпіоном змагань з бодібілдингу та фітнесу!

Спеціаліст – футболіст, повинен тренувати футболістів! Лижник – лижників, плавець – плавців, гімнаст і акробат – гімнастів і акробатів, штангіст – штангістів, ліфтер – ліфтерів, шахіст – шахістів.

Важка атлетика – олімпійський вид спорту! І кожен штангіст, який тренує Фітнес – дезертир, зрадник своєї батьківщини – важкої атлетики!

Згадайте, а це матінка, правда! Штангісти завжди і у всі часи були затятими супротивниками Бодибілдингу! Не тільки супротивниками – ворогами!

А тепер скажіть! Ви бачили культуриста тренуючої – футболістів???

Штангісти завжди і у всі часи були затятими супротивниками Бодибілдингу!

Та його туди не допустять ні під яким приводом. Цього не буде! Там свої закони, своя мафія, свої правила! Чому ж тоді всі кому не лінь поперлися в БОДІ і ФІТ? Та тому що «нуворишам» фітнес індустрії по барабану хто буде вести у них заняття у фітнес-центрі! Вони дилетанти в спорті, а тим більше в специфіці силових тренувань. Як одно і те, чим це обернеться для здоров’я їх же клієнтів. Вам продають абонемент у фітнес-центр без довідки про стан Вашого здоров’я? Це вже говорить без коментарів саме за себе!

Про кричущий непрофесіоналізмі! Свідчить про некомпетентність адміністрації та про те, що власники центру, такі собі ризикові хлопці. Вас уже можна привітати! І якщо в одну з ночей Ви (вибачте) помрете, від тренувального перевантаження, то ніхто навіть не здогадається, чому це сталося? Адже в стереотипі обивателів, далеких від професійних питань, фітнес-центри продають їм здоров’я, або надію на його придбання! І нашкодити то, ну ніяк не можуть. Це ж все для здоров’я!

Автор – Василь Беспаленко

Далі буде …