Головна НОВИНИ KULTURIZM.INFO – нам 4 роки!

KULTURIZM.INFO – нам 4 роки!

За весь цей час ми зустріли чимало нових друзів та однодумців. Чи не щомісяця наша команда знайомитися щораз з більшою кількістю вас – найкращих наших читачів. Забігаючи наперед  розкриємо плани: якщо у нашій країні все буде добре, то наступні 5 років відсвяткуємо гучно разом!

k4

Цього року ми зробили два експерименти. Ще один у процесі.

Ми спробували запустити відео продакшин. На початку року пішли у виробництво відео новини про український силовий спорт.  Те, що ви бачили – це пілотні кілька програм. Найближчим часом відео канал запрацює повноцінно. А тим часом, можемо похвалилися нашою поки найкращою роботою – це 40-ка хвилинний фільм-огляд  із Кубка України IFBB. Незабаром  побачите нас і в інших містах.

Те, що точно помітили усі наші читачі – зміна дизайну самого сайту. KULTURIZM.INFO став яскравішим та сучаснішим. Водночас сайт зберіг свою простоту для користувача. Також інтегрували у сайт наш магазин з добавками.

Третя новація буде цього осінньо-зимового фітнес сезону. Ми вирішили трошки інакше підійти до наповнення і тематики. Тепер матеріали з різних рубрик на KULTURIZM.INFO матимуть свої дні виходу. Значно побільшає інформації та інтерв’ю з нашими атлетами. Крім того, щотижня будуть з’являтися історії наших читачів, яким є чим поділитися і що розповісти. Також у соцмережах матеріали будуть супроводжуватися трошки по-новому.

Усе попереду! Дякуємо вам!

Команда KULTURIZM.INFO