Головна Змагання Кубок ВОСПРО 2011 в Криму: спортсмени півострова найсильніші

Кубок ВОСПРО 2011 в Криму: спортсмени півострова найсильніші

Взяли участь в Кубку ВОСПРО 2011 близько ста атлетів з десяти міст Криму і України, а також збірна команда Краснодарського краю, Росія. Перший день змагалися на відкритому повітрі – поміст був встановлений просто на пляжі в п’яти кроках від моря.

Спортсмени з’ясовували між собою хто ж найсильніший без «екіпи» в так званому класичному пауерліфтингу, в результаті Кубок ВОСПРО 2011 в триборстві завоювала команда міста Керчі, а кубок за командне місце у жимі поїхав до Сімферополя.

Вечір цього дня був насичений радісною і урочистою подією: один з організаторів турніру президент “Асоціації силового екстриму” ВОСПРО “Андрій Захаров зіграв весілля просто на тому місці, де щойно піднімали штангу.

Другий і третій день був присвячений повністю екіпірувального пауерліфтингу, поміст був перенесений у звичний критий зал. Після підбиття всіх підсумків виявилося, що керчани залишать у себе Кубок ВОСПРО по екіпірувальному триборстві, а ось командне місце по екіпірувальному жиму забрали з собою спортсмени з Севастополя.

Олександр Іванов для www.kulturizm.info

фото dancingvillage.net