Головна НОВИНИ Кримчанин Микола Сергєєв успішно виступив на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу в Києві

Кримчанин Микола Сергєєв успішно виступив на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу в Києві

2-4 травня в Києві відбувся відкритий чемпіонат Європи IPO/GPA з пауерліфтингу. Кримчанин Микола Сергєєв виступив в останній день проведення змагань, 4 травня. На зважуванні ваги під чемпіоном Світу показали всього 97 кг. Перша заявочна вага – 310 кг (повтор рекорду Миру IPO, який вже належить Миколі).

n sergeev

На поміст вийшли спортсмени, які виступають в жимі лежачи в професійному дивізіоні. Чемпіонат Європи для Миколи Сергєєва вийшов дуже важким.

Вже в першому підході кримський спортсмен травмував спину і праву руку. Асистенти буквально піднімали його з лави після невдалого підходу. Але травма не зупинила Миколи і в третьому підході йому вдалося зафіксувати 320 кг.

Всі троє суддів зарахували підхід. Ця вага дозволилав Сергєєву поліпшити свій Світовий рекорд серед юніорів і дорослих у категорії до 100 кг і завоювати 2 золоті медалі чемпіонату Європи.

Тепер перед Сергєєвим стоїть інша мета – кубок Світу в м.Сочі , який пройде вже скоро – з 27 травня по 1 червня. На ці змагання запланована найкраща форма і новий рекорд.