Головна НОВИНИ Карпати об’єднають пауерліфтерів Центральної Європи

Карпати об’єднають пауерліфтерів Центральної Європи

Незабаром буде створено спільне об’єднання пауерліфтерів Центральної Європи для проведення щорічного Міжнародного відкритого турніру Carpathian Cup (Кубок Карпат).

Таке рішення було прийнято нещодавно на нараді президентів GPC України, Словаччини, Чехії та Польщі. Фактично це свого роду об’єднання слов’янських пауерліфтерів у рамках GPC.

«Це насамперед підтримка один одного в проведенні змагань. Для спортсменів це однозначно позитивно, тому що буде можливість виступати на престижних змаганнях не виїжджаючи дуже далеко. І вже як наслідок, перший турнір з красивою назвою “Кубок Карпат”! І те що нас запросили в цей союз безсумнівно заслуга насамперед президента GPC-Ukraine Євгенія Павлова, який з разу в раз збирає дуже хорошу і представницьку команду. Як результат нас помітили і з нами хочуть працювати», – розповів www.kulturizm.info В’ячеслав Горбунов, президент RPS & NAP-Ukraine.

На турнірі будуть реєструватися всі міжнародні рекорди і проводитися за правилами GPC. Перший Міжнародний турнір відбудеться в жовтні 2014 року в Бардейов, Словаччина.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

фото: vk.com/doctorlift