Головна НОВИНИ Інфаркт не причина закинути тренажерний зал?

Інфаркт не причина закинути тренажерний зал?

Отримувати такі збої у здоров’ї як інфаркт дуже неприємно. Удвічі важке, мабуть, тим, хто багату часу присвячує саме здоровому способу життя і спорту. Багато хто ставить після таких випадків крапку.

Інший погляд на інфаркт та фізичні навантаження мають вчені з Університету Альберта (University of Alberta). Вони запевняють, що вправи після інфаркту допомагають зміцнити здоров’я серця. Більше того, вчені вважають, що  для людей, які перенесли інфаркт,  піде тільки на користь почати робити фізичні вправи через тиждень після серцевого нападу.

Фахівці під керівництвом лікаря Марка Хайковскі і Алекса Кларка проаналізували результати досліджень, які проводили протягом 20 років. Вони виявили, що робота серця значно покращилася у тих клінічно стабільних пацієнтів, які через тиждень після серцевого нападу почали виконувати легкі фізичні вправи.

Ексклюзив. М’язеве виснаження. Втома у роботі м’язів

Фахівці запевняють, що для людей, які мали інфаркт потрібно довго займатися спортом, але дуже обережно. Вчені заявляють, що найкращі результати показують пацієнти, які регулярно виконують вправи як мінімум шість місяців.

Однак, є інші думки інших медиків, які запевняють, що після інфаркту потрібно менше рухатися. Однак лікарі із згаданого Університету Альберта попереджають: хоч фізичні вправи і зміцнюють серце після інфаркту, це не означає, що можна самостійно починати тренування, а обов’язково радитися із своїми лікарями.

Оксана Чих, www.kulturizm.info, фото musclejocks.blogspot.com

__________________

читайте також:

Серце бодибілдера: перевір пульс

Венозність – прикраса бодибілдера

Спортивні чоловіки на 40% менше хворіють на рак