Головна НОВИНИ Ігор Самченко – Містер пляж 2011

Ігор Самченко – Містер пляж 2011

Нічний ураган знеструмив усю нашу редакцію. Щось схоже відбувалося вчора вночі на нашому сайті – відбувалося завершальне голосування у конкурсі «Містер пляж 2011»

Отже маємо такі результати:

1 місце – Ігор Самченко, 24 роки, м. Львів   – 1 806 голсів

2 місце – Юрій Шерстюк, 23 роки, м. Київ –  1 547 голосів

3 місце – Владислав Кремльов, 18 років, м. Калінінград, Росія – 563 голоси

Учасники отримують сертифікати на спортивне харчування відповідно на 500, 300 та 200 грн.

Однак отримати свій сертифікат Владислав Кркемльов не зможе, оскільки є громадянином Росії, а за умовами конкурсу,які ми публікували, отримати сертифікат може особа, яка фізично знаходиться на території України.

Тому сертифікат на 200 грн. отримує наступний у списку  учасник це: Віталій Вершинін, 21 рік, м. Харків у якого 385 голосів.

Окремо від www.kulturizm.info ми хочемо подякувати одному з найактивніших учасників конкурсу – Денису Прохоренку з Маріуполя. Ми з першого тур услідкували за голосуванням за цього учасника – за молодого атлета постійно  голосували практично в усіх населених пунктах поблизу Маріуполя. І хоча юнак у фіналі, мабуть, зневірився, ми вирішили його підбадьорити – у подарунок шейкер від  www.kulturizm.info.

Впродовж найближчих днів ми зв’яжемося  з переможцями для уточнень щодо отримання призів.

Зі свого боку ми зробили все для того, щоб унеможливити зловживання під час голосування. Це наш перший тест конкурс у якому для нас було головним зберегти обличчя сайту. І хоча незадоволені будуть завжди, однак ми цінуємо кожного нашого відвідувача.

Ми дякуємо усім і кожному, хто взяв участь у конкурсі, голосував і просто підтримував своїх друзів!

Схожі конкурси у різних форматах тепер будуть постійними. Наразі ж коли усі активно відпочивають, сайт працюватиме у полегшеному літньому варіанті. Будьте з нами – незабаром презентація чергової новинки, яка зацікавить багатьох наших відвідувачів.

Команда www.kulturizm.info