Головна Інтерв'ю Герман Писаренко: із пауерліфтингу у бодібілдинг

Герман Писаренко: із пауерліфтингу у бодібілдинг

2994

Навесні цей 43-річний атлет з Києва на Кубку України ВБПФ виступив на змаганнях у категорії “70кг” та у категорії “Ветерани” в результаті здобув перше місце в обох категоріях. Після цього поїхав на першість Європи та здобув бронзу. А допоміг у цьому інший атлет – Дмитро Сімак.

german pysarenko

Германе, як давно тренуєтеся?

До служби в армії займався боксом і в рамках тренувань один раз в тиждень ми відвідували спортзал. Мені сподобалося і після армії вирішив зайнятися пауерліфтингом.

Наскільки задоволені результатом першого виступу на змаганнях?

Мне понравились его результаты. Человек, который может сделать себя, вызывает уважение и доверие – ето о тренере Дмитрии Симаке. Результатом тренерской работы Дмитрия я удовлетворен на 100%.

В новинку был процесс «сушки», в пауэрлифтинге этот сегмент отсутствует. Родные меня поддерживали от начала и до конца. Без их поддержки  я не достиг бы таких результатов. А к счастью, моя работа способствует процессу подготовки.

german pysarenko 02

Що є головною мотивацією для вас?

Мои результаты: физическая форма, победы в соревнованиях. Стало тесно в рамках пауэрлифтинга, решил попробовать что-то новое.

Ріст-160см

Вага (сезон, міжсезон)-80 кг/67кг

Стаж тренувань – 23 роки.

d dimakДмитро Сімак: бодібілдер, тренер, 25 років

– Вперше до мене звернувся досвідчений спортсмен, який проте не мав достатньо знань для підготовки до змагань з бодібілдінгу, бо займався до цього іншим спортом. Моєю задачею була побудова раціону, складання плану режиму, прийому спортивного харчування та фармакології.

В першу стадію нашої підготовки, тривалістю 8 тижнів, ми набирали м’язову масу. Далі був процес “сушки” та “підводки”, який тривав стільки ж як і перша стадія. Оскільки Герман звернувся коли дуже “підтискав” час, було прийнято рішення готуватися на змагання федерації UBPF, де змагання проводяться на місяць пізніше.

До явно сильних сторін атлета можу віднести руки. Акцент було зроблено на ноги (особливо задню поверхню) та спину. Тренувався Герман 4 рази на тиждень.